• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-286-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان:

اشتغال و اقتصاد، کماکان دو مولفه اولویت‌دار کشور است


رئیس جهاددانشگاهی زنجان گفت: اشتغال و اقتصاد، کماکان دو مولفه اولویت‌دار کشور است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مهدی عباسی ظهر امروز در اولین نشست سال جدید با همکاران جهاددانشگاهی زنجان ضمن تبریک سال نو به شعاری که مقام معظم رهبری در ابتدای سال فرمودند، اشاره کرد و گفت: «حمایت از کالای ایرانی» مسئله‌ای بود که سال‌ها در مجموعه جهاددانشگاهی با آن دست و پنجه نرم کرده‌ایم که در مواردی علی‌رغم اینکه تولید مشابه در این مجموعه داشتیم ولی عده‌ای به دلیل برخی از جذابیت‌ها ترجیح می‌دادند از کالای خارجی استفاده کنند و با تلاش برای تحقق این فرموده مقام معظم رهبری در نام‌گذاری امسال می‌توانیم گام‌های خوبی در حمایت از کالای ایرانی برداریم.

 

وی با اشاره به اینکه تاکید مقام معظم رهبری در پیام نوروزی و شعار سال علاوه بر مسئولان به مردم هم برمی‌گردد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری با نام‌گذاری امسال با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» یک نوع بحث نظارتی را هم از مردم خواستند که برای تحقق شعار سال، مطالبه‌گر باشیم و به سهم خود برای تحقق آن کمک کنیم.

 

رئیس جهاددانشگاهی زنجان با اشاره به اینکه کیفیت یکی از مولفه‌های لازم برای تشویق مصرف‌کنندگان جهت استفاده از کالاهای داخلی است، تاکید کرد: برای تحقق این مسئله باید تولیدکنندگان به کیفیت تولیدات توجه داشته باشند و فقط مصرف‌کننده را مقصر ندانیم. اگر کالایی تولید کردیم و استقبال نشد، بازنگری لازم را برای ادامه فعالیت لحاظ کنیم.

 

عباسی تصریح کرد: در آغاز سال جدید با نگاهی به گذشته و فعالیت‌های صورت گرفته، نقاط ضعف و قوت خود را ارزیابی کنیم و باید تلاش کنیم هر روز در مقایسه با روزهای قبل و با استفاده از فرصت‌های موجود، مسیر رو به‌ رشدی داشته باشیم و با توجه به اینکه همه ما یک مجموعه هستیم باید در کنار هم برای رشد این نهاد تلاش کنیم.

 

رئیس جهاددانشگاهی زنجان با بیان اینکه نگاه به داخل و نیروی جوان دو شاه‌کلیدی است که مقام معظم رهبری در سخنان امسال خود در حرم مطهر رضوی به آن اشاره داشتند و هر دوی این مسئله در جهاددانشگاهی بسیار مورد توجه قرار دارد و از ارکان اصلی این نهاد انقلابی است، تصریح کرد: در برخی از حوزه‌ها خوب جلو رفتیم.

 

وی با تاکید بر اینکه اشتغال و اقتصاد از گذشته تا به امروز کماکان به‌عنوان دو مولفه و اولویت اصلی کشور تلقی می‌شود، تاکید کرد: اگر دیدگاه‌های جدید و مثبت در این زمینه داشته باشیم می‌توانیم به موفقیت برسیم.

 

عباسی گفت: باید ادامه‌دهنده ایده‌های خوب باشیم و جهاددانشگاهی زنجان امسال نیز همانند سال‌های گذشته از ورود به هرگونه حاشیه دوری خواهد کرد و با جدیت در مسیر اهداف انقلابی جهاددانشگاهی گام برمی‌داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: