• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-688-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

بانوی زنجانی در راه مسابقات جام‌جهانی تیراندازی


ملی‌پوش زنجانی در اردیبهشت ماه عازم مسابقات جام جهانی تیراندازی خواهد بود، رقیه شجاعی بانوی زنجانی به همراه تیم‌ملی ایران در رقابت‌های جام‌جهانی که به میزبانی کره‌جنوبی برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.


رقیه شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی از 15 فروردین‌ماه جهت اعزام به مسابقات جام جهانی کره جنوبی 2018 در تهران با حضور نفرات انتخابی برگزار خواهد شد.


وی افزود: مرحله نخست اردوی آمادگی تیم‌ملی از 15 تا 25 فروردین‌ماه سال‌جاری در تهران برگزار خواهد شد و مرحله دوم این اردو که متصل به اعزام خواهد بود از یکم تا 12 اردیبهشت است که سپس تیم‌ملی تیراندازی ایران کشور را به مقصد این رقابت‌ها ترک خواهد کرد.


شجاعی تصریح کرد: نفرات منتخب در مسابقات جام‌جهانی کره جنوبی مجوز کسب سهمیه بازی‌های پاراالمپیک 2020 را به دست خواهند آورد که  این عاملی برای بالا بودن سطح رقابت‌ها بین تیم‌های حاضر در این مسابقات خواهد بود.


این ملی‌پوش در ادامه یادآور شد: خوشبختانه از سطح آمادگی خوبی برخوردار هستم و تلاش خود را در راستای ثبت رکود مناسب و کسب سهمیه پارالمپیک به کار خواهم گرفت.


شجاعی خاطرنشان کرد: پس از پایان رقابت‌های جام‌جهانی کره‌جنوبی تیم‌ملی تیراندازی ایران اردوی آمادگی خود را جهت حضوری پرقدرت در مسابقات بازی‌های آسیایی جاکارتا برگزار خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: