• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1884-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

برگزاری 12 حراج غیرقانونی در استان زنجان


رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سال گذشته 12 حراج غیرقانونی در استان برگزار شده است.

 

اسماعیل مسلمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: تعداد کل بازرسی‌های انجام شده در استان در سال گذشته 39 هزار و 577 مورد بوده که در نتیجه آن 2106 مورد پرونده‌ تشکیل شده است.

 

این مسئول ادامه داد: عدم درج قیمت و نصب نرخ‌نامه با 696 مورد بیشترین تخلف انجام شده است و پس از آن 367 مورد با گران‌فروشی و کم‌فروشی با 235 مورد در جایگاه‌های بعدی قرار دارد.

 

وی افزود: تقلب با 100 مورد و نداشتن پروانه کسب با 166 مورد و حمل و نقل، نگه‌داری، عرضه و فروش کالای قاچاق نیز با 175 مورد، از جمله تخلفات اتفاق افتاده در سال گذشته در استان زنجان است.

 

مسلمی خاطرنشان کرد: اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از آغاز سال تاکنون بازرسی‌های مستمری از اصناف انجام داده است و 12 حراج غیرقانونی نیز سال گذشته جزو تخلفاتی است که اتفاق افتاده است.

 

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، یادآور شد: در ایام نوروز، دو رویکرد اصلی شامل تنظیم بازار و مسائل نظارتی دنبال شد و کمیته نظارت و تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر استان، ذیل ستاد تنظیم بازار استان فعالیت کرده و با همکاری دستگاه‌های مربوطه، نسبت به تامین و نظارت بر کالاهای اساسی پایان سال اقدام می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: