• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان عنوان کرد:

آزمون‌های علمی، یکی از شاخص‌های ارزیابی کیفی روند آموزش


معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان، اظهار کرد: موفقیت در آزمون‌های علمی دانش‌آموزی یکی از شاخص‌های ارزیابی کیفی روند آموزش است.

 

احمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه 65 نفر از دانش‌آموزان دبیرستان‌های ناحیه 2 در مرحله‌ اول المپیادهای علمی هفت‌گانه قبول شدند، گفت: موفقیت در آزمون‌های علمی دانش‌آموزی یکی از شاخص‌های ارزیابی کیفی روند آموزش است.

 

وی ادامه داد:بر اساس آمارهای گذشته و موفقیت‌های کسب شده، در حال حاضر در این حوزه، می‌توان اذعان داشت که این موفقیت‌ها نشان از کیفیت خوب آموزش در مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 دارد.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان افزود: در سال تحصیلی جاری نیز 59 نفر از دانش‌آموزان دبیرستان‌های شهید بهشتی 2 و فرزانگان و 6 نفر از دیگر مدارس و در مجموع 65 نفر در مرحله‌ اول المپیادهای علمی هفت‌گانه قبول شدند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: سهم آموزش و پرورش ناحیه 2 از قبولی استان در المپیادهای علمی در حدود 66 درصد است که این رقم، بسیار قابل توجه است.

 

احمدی اظهار کرد: این المپیاد در رشته‌های زیست‌شناسی، فیزیک، ریاضی، شیمی، ادبی، کامپیوتر و سلول‌های بنیادی برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: