• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2384-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان تعاون روستایی استان زنجان:

جزو اولین استان‌ها در توزیع میوه شب عید بودیم


رئیس سازمان تعاون روستایی استان زنجان تاکید کرد: تعاون روستایی زنجان در توزیع میوه شب عید به لحاظ عملکرد جزو اولین استان‌ها شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمود نوری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان تعاون روستایی استان زنجان در توزیع میوه شب عید به لحاظ عملکرد و رضایت‌مندی مصرف‌کنندگان جزو اولین استان‌های کشور شد، افزود: برای شب عید در این استان 1240 تن میوه به بازار وارد و با توجه به نرخ متعارف آن با استقبال مردم طی یک هفته تمام شد.

 

وی با یادآوری اینکه 24 اسفندماه پارسال 450 تن سیب و 790 تن پرتقال توسط 68 غرفه و 12 تعاونی مصرف کارکنان دولت در استان زنجان توزیع شد، ادامه داد: در سطح شهرستان زنجان 37 غرفه، در شهرستان‌های ابهر و خدابنده هر کدام هشت غرفه، طارم 6 غرفه، خرم‌دره و ایجرود نیز هر کدام چهار غرفه، ماه‌نشان 2 غرفه و سلطانیه نیز یک غرفه میوه شب عید را توزیع کردند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه هر کیلوگرم سیب با 18 هزار ریال و پرتقال نیز با 16 هزار ریال برای مصرف‌کننده عرضه شد، خاطرنشان کرد: این قیمت‌های تعیین شده نسبت به دیگر استان‌ها به طور متوسط در هر کیلوگرم پنج‌هزار ریال کمتر بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: