• جمعه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-14714-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان خبر داد:

کاهش 30 درصدی قطعی آب زنجان در سال گذشته


مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان از اجرای سیستم مدیریت مصرف در شهرهای استان خبر داد و افزود: از زمان آغاز اجرای این طرح، میزان وقوع قطعی آب طی سال گذشته در شهرهای استان 30 درصد نسبت به سال 95 کاهش داشته است.

 

علیرضا جزءقاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، تعداد حوادث شبکه توزیع در استان را بیش از 1600 مورد در سال گذشته اعلام و تصریح کرد: شهر زنجان با بیش از 4000 مورد حادثه بیشترین و شهر حلب با 6 مورد حادثه کمترین تعداد حوادث و اتفاقات آب را به خود اختصاص داده است.

 

وی، تعداد اتفاقات شبکه انشعاب استان را نیز بیش از 10 هزار مورد اعلام و اظهار کرد: تعداد حوادث خطوط انتقال استان نیز در سال گذشته 46 مورد بوده است.

 

جزءقاسمی همچنین اعلام کرد: پارسال 497 مورد خسارت سایر ارگان‌ها به تاسیسات آب و فاضلاب شهری رخ داده است که در این زمینه توصیه می‌شود نهادهای خدمات‌رسان قبل از اقدام به حفاری و اجرای عملیات، مراتب را با واحدهای بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب در میان گذاشته و پس از اخذ استعلامات لازم، اقدام به اجرای عملیات کنند تا به تاسیسات آب و فاضلاب آسیبی وارد نشود.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: پارسال تعداد 650 مورد حادثه فاضلاب در شهرهای استان رخ داده است که بیشترین تعداد حوادث به شهر زنجان اختصاص دارد.

 

این مسئول همچنین با تاکید بر ضرورت تکریم مشترکان و ارباب‌رجوع در شرکت آب و فاضلاب استان، خاطرنشان کرد: در این راستا آیتم نظرسنجی نیز به خدمات سامانه تلفنی 122 افزوده شده است تا مشترکین از این طریق پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: