• جمعه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-988-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/هفته نهم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته دو کشور/

خالص‌سازان زنجان با اقبال، صدرنشینی را حفظ کرد


تیم فوتسال خالص‌سازان زنجان در هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته دو، به لطف باخت نماینده کرمانشاه در اندیمشک و تساوی در برابر دیگر نماینده کرمانشاه در زنجان، کماکان صدرنشین گروه دوم باقی ماند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هفته نهم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور با برگزاری چند دیدار در گروه‌های شش‌گانه پیگیری شد که تیم فوتسال خالص‌سازان زنجان در گروه دوم این رقابت‌ها میزبان تیم پلیمر کرمانشاه بود.

 

نماینده فوتسال زنجان در هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور با نتیجه یک بر یک در برابر میهمان خود تن به تساوی داد تا فرصت کسب 3 امتیاز خانگی را از دست بدهد. در دیگر دیدارهای این گروه نیز تیم سرپل ذهاب در برابر شهدای ایلام به تشاوی یک بر یک دست یافت و در دیگر بازی این گروه که از حساسیت زیادی برای نماینده زنجان برخوردار بود، آساره اندیمشک با نتیجه باور نکردنی 7 بر 3 از سد شاهین کرمانشاه گذشت تا تیم خالص‌سازان زنجان با خیالی آسوده در صدر جدول باقی بماند.

 

در پایان هفته نهم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور و در گروه دوم این رقابت‌ها، تیم خالص‌سازان زنجان با 20 امتیاز کماکان صدرنشین این گروه است، شاهین کرمانشاه با 19 امتیاز در تعقیب صدرنشین است، پلیمر کرمانشاه با 17 امتیاز جایگاه سوم را در اختیار دارد، آساره اندیمشک با 11 امتیاز در رده چهارم جدول ایستاده است، سرپل ذهاب و شهدای ایلام نیز به ترتیب با 4 و 3 امتیاز عناوین پنجم و ششم جدول را در اختیار دارند.

 

در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دو فوتسال باشگاه‌های کشور، تیم‌ها در شش گروه تقسیم شدند که چهار گروه شش تیمی و دو گروه نیز پنج تیمی هستند و بازی‌ها به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و تیم‌های اول تا سوم گروه‌های شش تیمی و تیم‌های اول و دوم گروه‌های پنج تیمی که جمعا 16 تیم می‌شوند به مرحله حذفی صعود خواهند کرد و مرحله بعدی مسابقات نیز به صورت حذفی و رفت و برگشت برگزار خواهد شد و در نهایت چهار تیم برتر به لیگ دسته اول فوتسال کشور صعود خواهد کرد.

 

به گزارش ایسنا، تیم فوتسال خالص‌سازان زنجان در هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور که هفته پایانی مرحله گروهی به‌شمار می‌رود، 24 فروردین‌ماه در یک دیدار حساس، میهمان شاهین کرمانشاه خواهد بود که در صورت کسب یک تساوی نیز به‌عنوان صدرنشین این گروه به مرحله حذفی صعود خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: