• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-14814-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خبر داد:

بارگذاری 87 هزار برگ سند اسکن در سامانه جامع موقوفات استان زنجان


معاون حقوقی و ثبتی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: ۳۰۰ هزار برگ سند اوقافی امسال در سامانه جامع موقوفات بارگذاری می‌شود و هدف از این کار نیز اعتمادزایی بیشتر بین مردم است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، نعمت احمدی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سازمان اوقاف با تبیین برنامه‌های سازمان اوقاف به سمت دولت الکترونیک حرکت کرده است و یکی از اولویت‌های سازمان اوقاف حفظ، ثبت و ضبط اسناد است، البته طی سال‌های اخیر این اقدام در قالب فرآیند الکترونیک و اسکن این اسناد در سامانه جامع موقوفات انجام شده است.

 

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۸۷ هزار برگ سند اسکن و در سامانه جامع موقوفات استان بارگذاری شده است، بیان کرد: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده ۳۰۰ هزار برگ سند اوقافی در سامانه بارگذاری خواهد شد.

 

احمدی با اشاره به روند اسکن اسناد موقوفه بیان کرد: بارگذاری اسکن‌ موقوفات با دسته‌بندی خاصی در سامانه انجام شده و هدف از آن نیز دسترسی آسان به اسناد، بایگانی الکترونیک و حفظ اطلاعات اسناد در هر شرایطی است.

 

وی با اشاره به اینکه در سال‌جاری نیز اسکن موقوفات یکی از اولویت‌های اداره‌کل اوقاف استان خواهد بود، گفت: اسکن موقوفات و بارگذاری آنها در سامانه جامع موجب اعتمادزایی مردم و البته افزایش تعداد آنها می‌شود.

 

معاون حقوقی و ثبتی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان به دیگر اقدامات صورت گرفته توسط اوقاف استان نیز اشاره کرد و گفت: تایید اطلاعات موقوفات، سنددار کردن املاک وقفی، تبدیل اسناد دفترچه‌ای به تک برگی، اسکن اسناد، تثبیت مالکیت موقوفات نیز از دیگر اقدامات مجموعه اوقاف در استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: