• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-1691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

امام جمعه خرم‌دره:

حمایت از کالای ایرانی کلید حل مشکل بیکاری کشور است


امام جمعه خرم‌دره گفت: حمایت از کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی، کلید حل مشکل بیکاری در کشور است.

 

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به سال حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: همه ما با افتخار باید به این سمت حرکت کنیم که از دسترنج کارگران ایرانی بیشترین بهره را برده و پول حاصل از آن را در سر سفره ایرانی‌ها مشاهده کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه در برخی مواقع ما شاهد این هستیم که کالاهای تولید داخل از کیفیت کمتری نسبت به مشابه خارجی برخوردار هستند، اظهار کرد: برای اقبال مردم از کالاهای ایرانی باید تولیدکنندگان در کنار افزایش کمی محصولات خود افزایش کیفیت را نیز مدنظر قرار دهند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه برخی از کالاهای تولید شده در داخل نیز نسبت به نمونه مشابه خارجی از لحاظ کیفیت و قیمت برتر هستند، تصریح کرد: متاسفانه استفاده از کالاهای لوکس خارجی به فرهنگ در میان عده‌ای از اقشار جامعه به ویژه قشر مرفه تبدیل شده است که این امر وظیفه فرهنگ‌سازان را در جامعه برای فرهنگ‌سازی در زمینه استفاده از کالاهای ایرانی سنگین‌تر می‌کند.

 

امام جمعه خرم‌دره با اشاره به اینکه برای حل مشکلات کشور به ویژه بیکاری باید همه دست به دست هم دهیم، اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی، کلید حل مشکل بیکاری در کشور است.

 

حسینی تاکید کرد: در کنار عزم مردم، مسئولان نیز باید اهتمام جدی در زمینه فرهنگ‌سازی برای استفاده از کالاهای ایرانی داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: