• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2784-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل امور مالیاتی استان زنجان خبر داد:

تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده زمستان


مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل امور مالیاتی استان زنجان گفت: مـهلت ارائه اظهار‌نامه مالیات بر ارزش‌افزوده دوره زمستان سال 96، تا پایان فروردین 97 تمدید شده است.

 

هاشم دینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مـهلت ارائه اظهار‌نامه مالیات بر ارزش‌افزوده دوره زمستان سال 96، تا پایان فروردین 97 تمدید شده است.

 

این مسئول ادامه داد: نظر به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی دوره چهارم (فصل زمستان) سال گذشته با تعطیلات نوروز و با توجه به درخواست‌های مــودیان موضوع نظام مالیات بر ارزش افزوده و بــه منظور تکریــم مــودیان و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان،بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مودیان می‌توانند اظهارنامه دوره چهارم مالیاتی (فصل زمستان) ســال 1396 را تا پایان روز جمعه 31 فروردین ماه 1397 ارائه کنند.

 

وی افزود: مودیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال گذشته را تا 31 فروردیسن ماه امسال ارائه کنند، میتوانند در صورت درخواست کتبی از بخشودگی جرایم عدم ارائه اظهارنامه و تاخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق در موعد مقرر برای دوره مزبور استفاده کنند.

 

دینی خاطرنشان کرد: بر این اساس مودیان مالیات بر ارزش افزوده میتوانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی www.evat.ir  نسبت به ارایه اظهارنامه و پرداخت مالیات اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: