• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-2491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

افزایش کیفیت کالاهای داخلی، مهم‌ترین راهکار تحقق شعار سال


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: افزایش کیفیت کالاهای داخلی یکی از مهم‌ترین راهکارهای تحقق شعار سال است.

 

حجت محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به نام‌گذاری سال، اظهار کرد: حمایت از تولیدات داخلی کار بسیار ارزشمندی است که باید در جامعه با جدیت دنبال شود.

 

وی با اشاره به اینکه مردم، مسئولان و تولیدکنندگان سه ضلع مثلث حمایت از کالای داخلی هستند، اظهار کرد: اتحاد این سه ضلع باعث تحقق شعار سال و عمل به منویات مقام معظم رهبری در این حوزه خواهد شد.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه مردم و مسئولان باید با حمایت کردن از کالای داخلی رونق بخش اقتصاد کشور باشند، تصریح کرد: تنها حمایت مردم و مسئولان در این حوزه کافی نیست، بلکه تولید‌کنندگان نیز باید با افزایش کیفیت در کنار کمیت مصرف‌کنندگان را به مصرف تولیدات داخلی ترغیب کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی باید نصب‌العین جامعه قرار گیرد، تاکید کرد: عدم وابستگی به بیگانگان، رونق اقتصادی، حل مشکل بیکاری، خروج کارخانه‌ها از رکود و رونق بازارهای داخلی از مهمترین نتایج حمایت از کالای ایرانی است.

 

فرماندار خرم‌دره با اشاره به اینکه سال گذشته گام‌های خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی در این شهرستان برداشت شد، خاطرنشان کرد: در راستای تحقق شعار سال امسال نیز همه دستگاه‌های اجرایی موظف به خرید تولیدات داخلی به ویژه در بحث هدایا هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: