• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2984-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان:

واحدهای تجاری - کارگاهی ظریفان به زودی ساخته می‌شود


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: واحدهای تجاری - کارگاهی ظریفان به زودی ساخته می‌شود.

 

امیر حمیدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به منظور ایجاد شهرک‌های صنعتی با هدف استقرار و ساماندهی صنایع در سال ۱۳۶۹ تاسیس و فعالیت خود را با ۳ شهرک صنعتی آغاز کرد. این شرکت هم‌اکنون دارای ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب است که امکان واگذاری زمین در 15 شهرک و ناحیه صنعتی آن وجود دارد و 3 شهرک و ناحیه صنعتی دیگر نیز در حال آماده‌سازی جهت واگذاری است.

 

این مسئول در رابطه با ناحیه صنعتی ظریفان، ادامه داد: ساخت واحدهای تجاری - کارگاهی در ناحیه صنعتی ظریفان زنجان به زودی آغاز می‌شود. همچنین پیمانکار این پروژه مشخص شده و طی روزهای آینده شروع به کار خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه این پروژه به روش طرح و ساخت غیرصنعتی اجرا خواهد شد، افزود: این روش برای اولین‌بار در شرکت شهرک‌های صنعتی استان اجرایی می‌شود.

 

حمیدنیا، تکمیل زیرساخت‌های این ناحیه صنعتی را جزو اولویت‌های اصلی دانست و خاطرنشان کرد: پروژه‌های تامین برق و خط شبکه 20 کیلوولت، عملیات حفاری چاه، احداث منبع هوایی، احداث کانال انحراف آب، عملیات خاکی و زیرسازی این ناحیه صنعتی اجرا شده است. همچنین طراحی پست برق و شبکه توزیع و روشنایی نیز به تایید شرکت برق رسیده و به زودی پیمانکار اجرای آن از طریق برگزاری مناقصه انتخاب خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: 103 واحد در این ناحیه صنعتی مستقر خواهند شد که این واحدها به دارندگان جواز تاسیس صنایع‌دستی پس از طی مراحل قانونی پیش‌فروش خواهد شد. لازم به ذکر است که مساحت این ناحیه را 2.3 هکتار بوده و در این ناحیه، انواع صنایع دستی مستقر می‌شود و زمینه اشتغال 600 نفر به طور مستقیم فراهم خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: هدف از ایجاد این ناحیه، جذب مسافران عبوری از زنجان است؛ چرا که در این ناحیه صنعتی امکانات رفاهی از جمله نمازخانه، رستوران، کافی‌شاپ و سرویس بهداشتی پیش‌بینی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: