• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-3584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

تولیدکنندگان به رقابت‌پذیر کردن کالاهای خود توجه کنند


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تولیدکنندگان باید به رقابت‌پذیر کردن کالاهای خود توجه کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیر سرتیپ امیر حاتمی عصر امروز در حاشیه دومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان در سال‌جاری، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی شعار بسیار مهمی است و همه ایرانیان اعم از تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان در رابطه با این شعار، وظیفه خاصی دارند.

 

این مسئول، وزارت دفاع را جزو تولیدکنندگان بزرگ صنعتی کشور دانست و ادامه داد: وظیفه مهم همه تولیدکنندگان صنعتی، این است که کالای تولیدی را رقابت‌پذیرتر بکنند که این مهم از طریق ارتقای کیفیت و کاهش قیمت اتفاق خواهد افتاد.

 

وی افزود: وزارت دفاع با توجه به شرایط خاصی که در حوزه دفاعی دارد، رقابت‌پذیری تولیدات را از گذشته در برنامه‌های خود داشته اما مصمم است که کارهای ویژه‌ای را که برای آن‌ها برنامه‌ریزی انجام شده است، انجام دهد.

 

امیر سرتیپ حاتمی خاطرنشان کرد: امیدواریم آنچه که از تولیدات تولیدکنندگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد، کالاهایی مطلوب و باکیفیت و قیمت مناسب باشد.

 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، یادآور شد: گزارش اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی استان زنجان در سال گذشته، گزارش خوبی بود و خوشبختانه در استان در برخی زمینه‌ها پیشرفتی فراتر از برنامه محقق و اقدامات مهمی در حوزه اشتغال انجام شده بود، به طوری که قریب به دو برابر برنامه پیش‌بینی شده در استان اشتغال محقق شده که جزو برنامه‌های اولویت‌دار دولت در سال گذشته و امسال است.

 

وی تصریح کرد: در حوزه سرمایه‌گذاری به‌ویژه جذب سرمایه‌گذاری خارجی اتفاق خوبی در استان افتاده و با توجه به وضعیت استان می‌توان گفت که نسبت به شرایط موجود، استان زنجان به شرایط ایده‌آل نزدیک است. همچنین در حوزه صادرات و کسب درآمد ارزی اقدامات خوبی در استان انجام شده که این مهم خود در راستای حمایت از کالای ایرانی است و بازار خوبی را برای تولیدکنندگان ایرانی فراهم می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: