• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-3291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تاکید کرد:

ضرورت شناسایی نقاط ضعف فرهنگی در شهرستان‌ها


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: نقاط قوت و ضعف فرهنگی شهرستان‌ها باید شناسایی و به سمت علمی و فرهنگی پیش رود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فاطمه کرباسی شامگاه دیروز در دیدار با فرماندار شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما این است در راستای ساماندهی و پیشبرد اهداف فرهنگ و ارشاد اسلامی قدم‌های مثبتی برای شهرستان خرم‌دره برداشته شود، عنوان کرد: با توجه به نقش تاثیرگذار کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در جامعه این کانون‌ها سازماندهی می‌شود.

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه فعالیت‌های فرهنگی و هنری مختص مرکز استان نخواهد بود، تصریح کرد: در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری شهرستان‌ها نیز دخیل خواهند بود.

 

کرباسی یادآور شد: به منظور ارتقای فرهنگ عمومی، برنامه‌ریزی و برنامه‌دهی در شورای فرهنگ عمومی توسط دبیرخانه صورت خواهد گرفت.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: انتظار داریم نقاط قوت و ضعف فرهنگی شهرستان شناسایی و به سمت علمی و فرهنگی پیش رود.

 

در ادامه این دیدار نیز فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه سالن اجتماعات فرهنگسرای امام خمینی (ره) بزرگترین سالن شهرستان است که در بحث نگهداری، تعمیر و تجهیز با مشکل اعتبار مواجه است، عنوان کرد: در سال گذشته از سوی کمیته برنامه‌ریزی استان هیچ اعتباری به فرهنگسرا تعلق نگرفت که امیدواریم امسال این اعتبار تصویب شود.

 

حجت محمدی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان خرم‌دره بیشترین میزان باسوادی را در استان دارد، بیان کرد: مطالبات فرهنگی مردم بسیار بالاست و هنرمندان نیز از توانمندی‌های بسیار خوب در حوزه‌های مختلف برخوردار هستند که امیدواریم با انجام اقدامات لازم بتوان پاسخگوی نیازهای فرهنگی شهرستان بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: