• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2887-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رونمایی از سه کتاب در حوزه دفاع‌مقدس طی ماه‌های آینده در زنجان


مسئول حفظ آثار و ارزش‌های دفاع‌مقدس سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از چاپ سه کتاب از شهدای زنجان طی ماه‌های آینده در استان خبر داد و گفت: این سه اثر طی مناسبت‌های مختلفی رونمایی خواهد شد .


سیدشمس‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در ماه‌های آینده شاهد چاپ دو کتاب خاطرات و زندگینامه شهدای زنجان در حوزه دفاع‌مقدس خواهیم بود که طی مراسم رونمایی خواهد شد .


وی افزود: امروز متاسفانه در حوزه چاپ کتاب با مشکل مواجه هستیم و دلیل عمده آن، گرانی کاغذ است که در ادامه موجب افزایش قیمت کتاب شده و خروجی آن کسادی بازار نشر کتاب بخصوص در حوزه آثار دفاع‌مقدس شده است .


موسوی تصریح کرد: طبق آرائه آمار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان وضعیت کتابخوانی و توجه به کتاب در سطح مناسبی قرار دارد ولی کافی نیست .


مسئول حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه افزود: در استان زنجان شاهد حضور و فعالیت جدی نویسندگان جوان و پویا در حوزه ادبیات دفاع مقدس هستیم که در صورت حمایت مسئولین می‌توانیم آثاری قابل توجه و قابل تامل به چاپ برسانیم .


موسوی یادآور شد: به مناسبت هفته کار و کارگر از کتاب خاطرات شهیدان عبدالوهاب و محمد ولی جعفری از شهدای شاخص قشر کارگر استان، کتاب زندگینامه شهید میرزا علی رستمخانی و شهید بهزیستی بقا صمیم تاب، سه کتاب از شهدای زنجان است که توسط حفظ و آثار ارزشهای دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) در ماه‌های آتی به چاپ خواهند رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: