• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

همزمان با هفته سلامت صورت می‌گیرد:

اجرای بیش از 70 عنوان برنامه در شهرستان خرم‌دره


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم‌دره، از اجرای بیش از 70 عنوان برنامه در شهرستان خرم‌دره همزمان با هفته سلامت خبر داد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، جلیل کریم‌خانی ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی‌های برون بخشی برنامه‌های هفته سلامت شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه هر ساله مراسم روز جهانی سلامت در روز 7 آوریل برگزار می‌شود، عنوان کرد: 7 آوریل روزی است که سازمان جهانی بهداشت در سال 1948 میلادی تاسیس شده است .


وی با بیان اینکه همه ساله موضوعی خاص که اولویت بهداشت عمومی را نشان می‌دهد به عنوان شعار هفته سلامت انتخاب می‌شود، تصریح کرد: موضوع امسال نیز پوشش همگانی سلامت، با شعار سلامت برای همه انتخاب شده است .


کریم‌خانی تاکید کرد: این روز فرصتی برای همه افراد در تمام جامعه فراهم می‌کند تا در فعالیت‌هایی که باعث ارتقای سلامت می‌شود، مشارکت کنند .


این مسئول با تاکید بر اینکه اهمیت دادن به مقوله سلامت باید تنها منحصر به هفته سلامت باشد، یادآور شد: برنامه‌های هفته سلامت شهرستان خرم‌دره با هدف فراگیری حداکثری اجرا خواهد شد .


این مسئول با تاکید بر ضرورت همکاری سایر ارگان‌ها در اجرای برنامه‌های هفته سلامت شهرستان خرم‌دره، خاطر نشان کرد: باید تلاش شود برنامه‌های تدوین شده به گونه‌ای باشد که اثربخشی مثبتی در جهت ترویج فرهنگ سلامت، ارتقای سطح آگاهی مردم و پوشش همگانی داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: