• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهردار هیدج خبر داد:

ممنوعیت خرید کالاهای خارجی در شهرداری هیدج


شهردار هیدج از ممنوعیت خرید کالاهای خارجی در شهرداری این شهر در راستای حمایت از کالای ایرانی خبر داد .


مسعود امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و در حمایت از خرید کالای ایرانی، مجموعه عوامل كارپردازی و  مالی شهرداری هیدج ملزم به خريد كالای ايرانی شدند .


وی با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی و خودداری از خرید محصولات خارجی باید به عنوان یکی از اولویت‌های مسئولان قرار گیرد، تصریح کرد: مصرف کالای خارجی متضرر شدن کشور از ورود این کالاها، بیکاری چند میلیون نفر از جوانان کشور، بالا رفتن خطرات امنیتی در کشور، تعطیلی کارخانجات و بروز ناهنجاری‌های اخلاقی، نارضایتی از میزان اندک حقوق و مزایا در خانواده‌های کارگران و رکود اقتصادی را در پی خواهد داشت .


این مسئول تاکید کرد: در شهرداری هیدج تنها مواردی که محصول تولید داخل با کیفیت مشابه موجود نباشد برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان به ناچار از محصول خارجی استفاده خواهد شد .


شهردار هیدج یادآور شد: خریداری کالاهای خارجی از سوی مصرف‌کنندگان با وجود کالاهای باکیفیت داخلی در حقیقت خیانت به اقتصاد داخلی کشور بوده و لازم است خرید کالاهای داخلی به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.


امیدی  افزود: شرکت‌های تولیدی نیز باید در راستای جلب اعتماد مشتریان باید کالاهای باکیفیت و مرغوب تولید کرده و زمینه رضایتمندی مصرف‌کنندگان را فراهم کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: