• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در خرم‌دره


رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره، از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در این شهرستان خبر داد .


لعیا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان خرم‌دره روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این جشنواره راس ساعت 9 صبح در فرهنگسرای امام خمینی (ره) شهرستان برگزار می‌شود .


وی با بیان اینکه مهمترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی آن کشور است، تاکید کرد: خمیرمایه این سرمایه پس از خانواده با محوریت آموزش و پرورش در مدارس شکل می‌گیرد، لذا باید اهتمام جدی نسبت به کمک به مدارس وجود داشته باشد .


این مسئول با اشاره به اینکه هر جامعه‌ای که به آموزش و پرورش بها دهد موفق‌تر است، افزود: امروز برخلاف گذشته که داشتن منابع‌طبیعی را ثروت یک کشور می‌دانستند، تربیت نیروی انسانی کارآمد نشانه ثروتمندی و دستیابی به اهداف عالی است .


وی با تاکید بر اینکه نقش خیرین در تحقق اهداف آموزش و پرورش تعیین کننده است، تصریح کرد: مدرسه‌سازی راهی برای رسیدن به اوج افق‌های روشن و تضمین کننده سعادت اخروی و دنیوی است .


جعفری با تاید بر اینکه خیرین مدرسه‌ساز همواره در مسیر مدرسه‌سازی حضور گسترده داشته‌اند و مشکلات نتوانست جلوی این حرکت عظیم را بگیرد، خاطرنشان کرد: آنچه که خیرین مدرسه‌ساز را در تحقق هدف‌شان مصمم‌تر می‌کند نگاه به کودکان و نوجوانانی است که آینده مملکت اسلامی در دست آنان است و اگر شرایط آموزشی مناسب برای آنان فراهم نشود نمی‌توان انتظار داشت جامعه اسلامی در مسیر رشد و تعالی اسلامی گام‌های جدی بردارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: