• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-24314-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

اقدامات بنیاد مسکن سبب محرومیت‌زدایی شده است


نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: اقدامات بنیاد مسکن سبب محرومیت‌زدایی شده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی با حضور در جمع کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، اظهار کرد: این نهاد مقدس یکی از یادگارهای امام راحل است که منشا خدمات فراوانی در راستای محرومیت‌زدایی در کشور شده است.

 

وی ادامه داد: خدمت به محرومین و نهادینه ساختن فرهنگ کار و تلاش در جامعه، وظیفه همگان است و نیروهای انقلابی بنیاد مسکن باید در همه زمینه‌ها به ویژه حوزه اشتغال و خدمات نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

 

امام جمعه زنجان افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با داشتن نیروهای متخصص، فنی و توانمند در حوزه‌های مختلف به عنوان مجموعه‌ای موفق و چابک، عملکرد مثبت و موثری در جامعه به ویژه در سطح روستاها داشته است.

 

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه خدمت به محرومین و اجرای عدالت بسیار لذت‌بخش است، یادآور شد: خوشبختانه کارکنان بنیاد مسکن به خوبی این موضوع را تجربه کرده‌اند. همچنین لازم به توجه است که بنیاد مسکن استان در اجرای طرح‌های هادی، مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی، صدور اسناد مالکیت روستایی و احداث واحدهای مسکونی در سطح استان برای اقشار کم‌درآمد، موفق عمل کرده است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان، یادآور شد: استان زنجان ظرفیت‌های بسیاری در حوزه گردشگری دارد و با ایجاد بسترهای لازم در حوزه گردشگری، می‌توان گام‌های موثری در راستای جذب گردشکر و درآمدزایی در سطح استان برداشت که خوشبختانه بنیاد مسکن استان در شناسایی روستاهای هدف گردشگری و تهیه طرح بافت‌های با ارزش روستایی عملکرد مطلوبی داشته است.

 

در ادامه این دیدار، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: از مجموع 710 روستای بالای 20 خانوار استان، طبق سرشماری سال 95، طرح هادی برای 696 روستا تهیه شده و در 362 روستا اجرا شده است.

 

سجاد صنعتی‌منفرد ادامه داد: در حال حاضر 51 درصد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی شده است. همچنین صدور بیش از 62 هزار واحد مسکونی روستایی، تهیه طرح بافت‌های با ارزش روستایی به تعداد چهار بافت با ارزش، شروع به ساخت 133 واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین در سطح، احداث و بهره‌برداری 892 واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم‌درآمد از ابتدا تا پایان سال 96 اشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: