• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-786-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

برگزاری همایش پیمانکاران توزیع برق زنجان


همایش پیمانکاران توزیع برق زنجان با محوریت دریافت صلاحیت حرفه‌ای برگزار شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از دفتر روابط‌عمومی شركت توزیع نیروی برق استان زنجان، با هماهنگی دفتر آموزش و برنامه‌ریزی این شرکت همایشی تحت عنوان «آشنایی پیمانکاران صنعت برق با نحوه دریافت گواهی‌نامه صلاحیت ایمنی و حرفه‌ای» با تدریس کارشناسانی از اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان و حضور 85 شرکت پیمانکاری برگزار شد.

 

در همایش یاد شده نیل به ایمنی شغلی مطلوب، با توجه به گستره و تکثر حوادث ناشی از کار در صنعت برق، مورد توجه قرار گرفت. طبق صحبت‌های سخنرانان همایش گواهی‌نامه تایید صلاحیت ایمنی مدرکی است که اخیراً توسط مرجع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مستقل از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی مطرح شده است و بر اساس قوانین و مقررات آیین‌نامه ایمنی امور پیمانکاری مقرر شده که تمامی کارفرمایان بایستی قبل از هر گونه عقد قرارداد پیمانکاری با پیمانکاران خود، ابتدا این گواهی‌نامه صلاحیت ایمنی را از آنها بخواهد.

 

گفتنی است، بخش اعظمی از فعالیت‌های اجرایی توزیع برق استان زنجان اعم از تامین برق، طراحی و نظارت شبکه‌های توزیع، کنتورخوانی و غیره توسط شرکت‌های پیمانکاری انجام می‌شود و ارتقای صلاحیت ایمنی و حرفه‌ای ایشان ضرورت بسیاری دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: