• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3487-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

اجرای نمایش‌ میدانی «بیزیم آپارتمان» در زنجان


نمایش میدانی «بیزیم آپارتمان» به نویسندگی و کارگردانی رحمان محمدی در مجتمع‌های مسکونی و آپارتمانی شهر زنجان به اجرا درمی‌آید.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی حوزه هنری زنجان؛ به همت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری زنجان، نمایش میدانی «بیزیم آپارتمان» در مجتمع‌های مسکونی و آپارتمانی شهر زنجان به اجرا درمی‌آید.

 

امیر نعمتی؛ معاون فرهنگی حوزه هنری زنجان، گفت: نمایش «بیزیم آپارتمان» به مناسبت هفته هنر انقلاب از 20 تا 27 فروردین‌ماه سال‌جاری به صورت میدانی در مجتمع‌های مسکونی و آپارتمانی شهر زنجان اجرا خواهد شد.

 

نعمتی، نویسنده و کارگردان نمایش میدانی «بیزیم آپارتمان» را رحمان محمدی معرفی کرد و در ادامه، افزود: نمایش میدانی «بیزیم آپارتمان» با موضوع مشکلات، آسیب‌های اجتماعی و معضلات انسان امروز با آپارتمان‌نشینی است که با نگاهی طنز و در قالب نمایش به این موضوع و سایر مسائل آپارتمان‌نشینی پرداخته است.

 

معاون فرهنگی حوزه هنری زنجان، هدف از اجرای نمایش میدانی «بیزیم آپارتمان» را ارتقای آگاهی و سطح فرهنگ عمومی آپارتمان‌نشینی و ارایه الگوهای صحیح آپارتمان‌نشینی عنوان کرد.

 

نعمتی تصریح کرد: در نمایش میدانی «بیزیم آپارتمان» آرمان دانش‌پناه، مهدی مولایی، امیرحسین محمدیاری، پریسا آقایی و رحمان محمدی به ایفای نقش می‌پردازند.

 

لازم به یادآوری است، اجرای نمایش میدانی «بیزیم آپارتمان» از بیستم فروردین‌ماه آغاز شده و اجرای آن تابیست و هفتم در محوطه‌ مجتمع‌های مسکونی و آپارتمانی شهر زنجان ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: