• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان طارم:‍‍‍‍‍‍

فرش قرمز طارم برای سرمایه‌گذاران پهن است


فرماندار طارم گفت: فرش قرمز شهرستان طارم برای سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری و صنایع تبدیلی همواره باز است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی باقری شامگاه دیروز در دیدار با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرستان طارم، با بیان اینکه همه بسترها و زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری در شهرستان طارم وجود دارد، تصریح کرد: طارم یکی از بهترین مناطق کشور برای سرمایه‌گذاری است .


وی با تاکید بر ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران، عنوان کرد: دولت تدبیر و امید در سال حمایت از تولید کالای ایرانی و در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری با اعطای بسته‌های حمایتی عزم جدی در حمایت از شکل‌گیری سرمایه‌گذاری دارد .


این مسئول، امنیت را بارزترین ویژگی منطقه برشمرد و افزود: امنیت در طارم ریشه تاریخی داشته و از این نظر بهترین نقطه برای سرمایه‌گذاری است .


فرماندار طارم با بیان اینکه زیر ساخت‌های توسعه در این شهرستان فراهم است، گفت: در سایه ایجاد زیرساخت‌ها، امروز بیش از 450 هزار تن انواع محصولات با کیفیت و کم‌نظیر در منطقه تولید می‌شود تا جایی که طارم مقام اول تولید زیتون مرغوب کشور را دارا است .


این مسئول با بیان اینکه طارم یک منطقه رو به رشد و در حال توسعه است، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در طارم طی سال‌های اخیر سیر صعودی داشته و تقاضاهای مختلف در حوزه ساخت و ساز و درخواست‌های زمین نشان‌دهنده پیشرفت و رونق اقتصادی منطقه است .


باقری گفت: طارم به دلیل موقعیت استراتژیک خود به کانون‌های جمعیتی کشور دسترسی داشته و این امر برای سرمایه‌گذاری یک مزیت بسیار خوبی به شمار می‌رود .


وی با اشاره به اینکه چندین پروژه ملی در حوزه راه‌های ارتباطی هم‌اکنون در حال اجرا و در مراحل پایانی تکمیل است، بیان کرد: با بهره‌برداری از این راه‌ها طارم به موقعیت طلایی خود دست یافته و دسترسی به کانون‌های جمعیتی کشور را تسهیل خواهد کرد .


باقری تصریح کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها سیل عظیمی از گردشگران و سرمایه گذاران به طارم ورود خواهند کرد .


وی در ادامه ویژگی‌های طبیعی و آب و هوای شهرستان را بی‌نظیر عنوان کرد و ادامه داد: مهمتر از همه مزایای این منطقه، فرهنگ مردم است که مهمان‌نواز بوده و از ورود گردشگر و سرمایه‌گذار استقبال می‌کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: