• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

بخشدار مرکزی خرم‌دره:

روستاها پایگاه اصلی اقتصاد مقاومتی هستند


بخشدار مرکزی خرم‌دره گفت: روستاها به لحاظ مولد بودن می‌توانند به عنوان پایگاه اصلی اقتصاد مقاومتی مطرح شوند .

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مصطفی ثنایی شامگاه دیروز در جریان بازدید از روستاهای اسلام‌‌آباد و آرانج از توابع بخش مرکزی شهرستان خرم‌دره در جمع اهالی این روستاها، هدف از برنامه دهگردشی را بررسی، پیگیری و انجام کار کارشناسی در جهت به حداقل رساندن مسائل و مشکلات مردم در روستاها عنوان کرد .


وی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به روستاها و حل مشکلات مردم به خصوص در مناطق محروم دارد، اظهارکرد: دولت معتقد است روستاها محل تولید و اشتغال پایدار بوده و می‌توانند به‌عنوان پایگاه اصلی اقتصاد مقاومتی مطرح شوند .


این مسئول با اشاره به اقدامات انجام گرفته در روستاهای شهرستان در قالب برنامه‌های دهگردشی، بیان کرد: در برنامه دهگردشی ظرفیت، استعداد و توانایی هر روستا درزمینه‌های تولید، اشتغالزایی و بهبود وضعیت موجود از جمله اجرای طرح هادی، تأمین آب شرب و برق‌رسانی، بهسازی معابر و راه‌های ارتباطی روستایی مورد بررسی قرار می‌گیرد .


ثنایی با اشاره به مشکلات و مطالبات برخی از روستاها از جمله روستای آرانج خرم‌دره و روستاهایی که مهاجرت معکوس در آنها اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: با کمک و مشارکت خود اهالی می‌توان در جهت حل مسائل و مشکلات در روستاها قدم‌های اساسی برداشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: