• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-25214-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان خبر داد:

رفع بیش از 5000 حادثه و اتفاق در حوزه آب در شهر زنجان


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان اعلام کرد: در سال گذشته بیش از 5300 مورد حادثه و اتفاق آب در شهر زنجان توسط شرکت آب و فاضلاب رفع شده است.

 

علیرضا جزءقاسمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، تعداد کل حوادث رخ داده در شبکه آب و فاضلاب استان زنجان در سال 96 را بیش از 11 هزار مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد حادثه بیشترین مورد به ترتیب مربوط به انشعابات با بیش از 9 هزار حادثه و شبکه توزیع با بیش از 1700 مورد بوده است.

 

وی، بیشترین حوادث رخ داده در این سال را مربوط به ماه‌های مهر، مرداد و شهریور اعلام و تصریح کرد: شهرهای زنجان، ابهر و خرم‌دره به ترتیب بیشترین حوادث آب را به خود اختصاص داده‌اند.

 

جزءقاسمی ادامه داد: در سال گذشته 655 مورد خسارت سایر ارگان‌ها به تاسیسات آب و فاضلاب استان ثبت شده است که در این میان سازمان‌های خدمات‌رسان، مشترکان و پیمانکاران به ترتیب بیشترین خسارت‌ها را به تاسیسات آب و فاضلاب وارد کرده‌اند.

 

وی اعلام کرد: در سال گذشته جمعاً بیش از 131 هزار تماس تلفنی توسط مرکز ارتباطات مردمی شرکت آبفای استان زنجان پاسخ‌گویی و رسیدگی شده است که 50 هزار مورد از این تماس‌ها توسط سامانه پاسخ داده شده است.

 

جزءقاسمی، بیشترین دلایل تماس با سامانه تلفنی 122 آبفای استان زنجان را قطعی آب، اعلام شکستگی، آب‌بها و خرید انشعاب اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: