• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-5291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره عنوان‌کرد:

نیاز به تخریب و بازسازی 8 باب آموزشگاه در خرم‌دره


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: 8 باب آموزشگاه در شهرستان خرم‌دره نیاز به تخریب و بازسازی دارد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، لعیا جعفری شامگاه دیروز در مراسم جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان خرم‌دره که در فرهنگسرای امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد، با تجلیل از اقدامات ارزشمند خیرین مدرسه‌ساز در طی سال‌های گذشته، یادآور شد: انجام کارهای خیر از جمله مدرسه‌سازی به نحوی معامله با خدا است، زیرا انسان هر کاری را که انجام می‌دهد نتیجه عملش را می‌بیند و خداوند پاداشی عظیم به او می‌بخشد.

 

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار و محوری خیرین در آموزش و پرورش، تصریح کرد: همت جمعی خیرین، پشتیبان اقدامات مثبت و گسترده در طول اعصار بوده است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره با اشاره به اقداماتی که توسط خیرین در روستا‌های تابعه شهرستان، تاکید کرد: خیرین روستاهای سوکهریز، شویر، اردجین، قلعه حسینه، رحمت‌آباد و نصیرآباد که کمک حال و یاور آموزش و پرورش و دانش‌آموزان در این مناطق بوده‌اند، جزو انسان‌هایی با همت والا و تلاشگرانی بی‌ادعا هستند که تنها هدف آنان خدمت به آینده‌سازان کشور و جلب رضایت خداوند است.

 

این مسئول، تامین اعتبار جهت تکمیل پروژه مدرسه فلق – پیروزی، برنامه‌ریزی برای تک شیفته شدن بسیاری از مدارس و نیاز به تخریب و بازسازی 8 باب آموزشگاه در شهرستان را نیازمند یاری مسئولان و دستان پرتوان خیرین عنوان کرد.

 

وی در ادامه با اشاره به شعار امسال که با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» توسط رهبر معظم انقلاب نام‌گذاری شده است، گفت: جامعه آموزش و پرورش تلاش‌های خود را برای تحقق این شعار مهم که تحقق آن باعث رفع بسیاری از مشکلات، از جمله مشکل اشتغال می‌شود را آغاز کرده است.

 

جعفری، یکی از ارکان توسعه هر کشور را آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش بسیار لازم و ضروری است، زیرا این سرمایه‌گذاری نوعی اندوخته برای آینده کشور است، لذا برای توسعه کشور در امور مختلف  باید به این مهم توجه شود.

 

وی بیان کرد: یکی از نشانه‌های کشورهای در حال توسعه این است که مردم و مسئولان به آموزش وپرورش توجه ویژه‌ای نشان می‌دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: