• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-5391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان مطرح‌ کرد:

ایجاد طرح‌های نو و خلاقانه، رویکرد کمیته امداد در ایجاد اشتغال


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: رویکرد کمیته امداد استان زنجان در حوزه اشتغال، ایجاد طرح‌های نو و خلاقانه در سال‌جاری است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هدایت صفری در بازدید از اداره کمیته امداد شهر صائین‌قلعه با گرامی‌داشت سال «حمایت از کالای ایرانی» به رویکردهای این نهاد در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف اشاره کرد و گفت: از مهم‌ترین محورهای فعالیتی کمیته امداد استان زنجان در سال‌جاری، توسعه خدمات اشتغال‌زایی این نهاد به مددجویان تحت حمایت است.

 

وی با تأکید بر اینکه رویکرد این نهاد در حوزه اشتغال ایجاد طرح‌های نو و خلاقانه است، افزود: توجه به ایجاد و توسعه طرح‌های اشتغال تولید محور، نو و دانش‌بنیان از برنامه‌های مهم کمیته امداد استان زنجان در سال‌جاری است.

 

صفری تاکید کرد: ایجاد مجتمع‌های خدماتی و رفاهی برای اشتغال مددجویان تحت حمایت، کشت و پرورش گیاهان زینتی، دارویی و گل سرخ با تکیه ‌بر ظرفیت‌های موجود در هر منطقه از تأکیدات مهم این نهاد در حوزه اشتغال‌زایی برای جامعه هدف است.

 

وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهر صائین‌قلعه و همراهی مناسب مسئولان محلی با برنامه‌های اجرایی این نهاد در حوزه‌های مختلف، گفت: شهر صائین‌قلعه قابلیت بالایی در حوزه ایجاد طرح‌های اشتغال نو و خلاقانه و الگوسازی در این بخش در استان زنجان دارد که باید موردتوجه این نهاد در حوزه اشتغال‌زایی برای جامعه هدف قرار گیرد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه به توسعه مشارکت‌های مردمی به‌عنوان یکی دیگر از محورهای مهم فعالیتی این نهاد در استان زنجان اشاره کرد و افزود: مردمی کردن اقتصاد از شاخص‌های مهم اقتصاد مقاومتی بوده و بهره‌گیری از پتانسیل و ظرفیت‌های موجود در مناطق مختلف استان در حوزه کارهای خیرخواهانه و هم‌افزایی آن با منابع داخلی این نهاد به‌منظور ارائه خدمات اثربخش به جامعه هدف باید در همه بخش‌ها نهادینه شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اجرای ساختار تشکیلاتی این نهاد در استان زنجان و شروع به کار ادارات تازه تأسیس از جمله صائین‌قلعه در این استان گفت: نظامات حوزه‌های مختلف از جمله مالی، مشارکت‌های مردمی، حمایت، درمان و اکرام ایتام و نرم‌افزارهای مربوطه بر اساس ساختار مستقل زیر نظر اداره‌کل کمیته امداد استان زنجان از ابتدای دوره مالی امسال در اداره صائین‌قلعه نیز مستقر می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: