• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-5491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

همزمان با هفته جوان صورت می‌گیرد:

برگزاری جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) در طارم


معاون فرماندار طارم گفت: همزمان با هفته جوان، جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) در این شهرستان برگزار می‌شود.

 

ستار صفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: نقش جوانان در ساختار جامعه بسیار مهم و ارزنده است، زیرا جوانان مسئولان فردای جامعه امروز ما محسوب می‌شوند.

 

وی با اشاره به نزدیک بودن هفته جوان و برگزاری جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع)، تصریح کرد: برای انتخاب جوانان برتر همه ادارات عضو ستاد باید نفرات پیشنهادی خود را به کمیته ارزیابی، داوری و انتخاب جوان برتر شهرستان طارم در 21 محور معرفی کنند.

 

این مسئول با اشاره به ملاک‌های انتخاب جوان برتر، تصریح کرد: در 21 حوزه پیشنهادی از طرف وزارت ورزش و جوانان، ملاک انتخاب جوان برتر، فعالیت چشم‌گیر و تاثیرگذار و کسب عناوین برتر استانی و کشوری در حوزه‌های مربوطه در سال گذشته است.

 

صفری با بیان اینکه گروه سنی 15 تا 29 سال جزو جامعه هدف انتخاب جوان برتر هستند، افزود: همه دستگاه‌های متولی موظف‌اند نفرات پیشنهادی خود را مطابق با دستورالعمل ابلاغی وزارت ورزش و جوانان به کمیته ارزیابی همراه با رزومه کامل معرفی کنند.

 

وی گفت: محورهای انتخاب جوان برتر در جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) در شهرستان طارم در 21 حوزه جوان ایثارگر، جوان و قرآن، جوان فعال در مسجد و هیئات مذهبی، جوان و ادبیات (شعر)، جوان و ادبیات (داستان)، فیلم و جوان، جوان و موسیقی، جوان و هنرهای نمایشی، خبرنگار و عکاس خبری جوان، جوان و هنرهای تجسمی، جوان و کارآفرینی، جوان با توانایی‌های خاص، جوان کشاورز و روستایی، جوان و علم و فناوری، سرباز جوان، جوان و ورزش، جوان برتر امدادگر، جوان برتر در تشکل‌های دانش‌آموزی، مخترع جوان، جوان و رسانه، جوان و نماز است.

 

صفری تاکید کرد: استفاده از اماکن ورزشی، هنری و گردشگری به ‌صورت رایگان برای قشر جوان، برگزاری مسابقات مختلف در حوزه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری و علمی در بین جوانان، برگزاری جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع)، دیدار جوانان با مسئولان، راه‌اندازی کارگاه‌های مختلف آموزشی در حوزه جوانان و نیز تقدیر از جوانان برتر در 21 حوزه از جمله برنامه‌های هفته جوان شهرستان طارم خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: