• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-5591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

/شهردار خرم‌دره بازهم رفت/

کلید شهر خرم‌دره دست به دست می‌چرخد


شهردار خرم‌دره با تقدیم دومین نامه استعفا از شهرداری این شهر خداحافظی کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، با روی کار آمدن شورای پنجم، محمدابراهیم امیرلو شهردار انتخابی شورای چهارم از شهرداری خرم‌دره خداحافظی کرد و برای دوره کوتاه بهزاد باباجمادی به عنوان سرپرست شهرداری این شهر از سوی شورا انتخاب شد.

 

در حالی که همه گمانه‌زنی‌ها برای این بود که باباجمادی به عنوان شهردار انتخاب خواهد شد، 7 عضو شورای شهر عبدالعلی قاسم‌پور شهردار سابق شهر ابهر را به عنوان شهردار جدید خرم‌دره با 7 رای قاطع معرفی کرد.

 

با انتخاب قاسم‌پور به‌عنوان شهردار، تنور انتقاد برخی از اهالی شهر خرم‌دره از شورای شهر داغ شد، زیرا قاسم‌پور شرایط بازنشستگی را داشت و طبق قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان مصوب 20 اردیبهشت 95 و تایید شده توسط شورای نگهبان در مورخه 29 اردیبهشت 95 عنوان شده که از تاریخ ابلاغ این قانون، به کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاه‌های اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری و همه دستگاه‌هایی که به نحوی از بودجه عمومی کل کشور استفاده می‌کنند، ممنوع است.

به علت تقاضاهای مردمی مبنی بر غیرقانونی بودن فعالیت قاسم‌پور و مناسب نبودن فضای کار، شهردار خرم‌دره استعفای دوم خود را تقدیم شورا کرده و از شهرداری این شهر خداحافظی کرد که این استعفا نیز برخلاف استعفای اول مورد پذیرش شورای شهر قرار گرفت.

 

حال سئوال مردم شهر خرم‌دره از شورای شهر این است که چرا نسنجیده فردی را که در سن بازنشستگی قرار داشت به عنوان شهردار انتخاب کرده‌اند.

 

در حال حاضر نیز یکی از دغدغه‌های مردم خرم‌دره این است که با توجه به آغاز فصل عمرانی محدود منطقه، چه کسی به عنوان شهردار خر‌م‌دره انتخاب خواهد شد و آیا در این انتخاب دقت نظر کافی صورت خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: