• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-26314-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

هفته کارگر؛ روزی برای پاسداشت از ارزشمندترین نیروی انسانی


مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، از هفته کارگر به‌عنوان فرصتی مناسب برای پاسداشت از ارزشمندترین نیروی انسانی جامعه یاد کرد.

 

رسول احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به در پیش رو بودن هفته کارگر، این هفته را فرصتی مغتنم برای پاسداشت از ارزشمندترین نیروی انسانی جامعه دانست و افزود: هر چند معتقدیم قدردانی از این ظرفیت ارزشمند جامعه، نباید محدود به یک هفته بوده و باید در طول سال از این ظرفیت عظیم انسانی که مولد اقتصادی جامعه است، قدردانی شود.

 

وی با بیان اینکه برای حمایت از جامعه کارگری، راهکارهای زیادی وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به نام‌گذاری سال از سوی رهبر فرزانه انقلاب به سال «حمایت از کالای ایرانی»، این نام‌گذاری می‌توان بهترین فرصت برای حمایت از جامعه کارگری کشور باشد که برای تحقق این امر باید نسبت به مصرف کالای ایرانی باکیفیت اقدام کنیم که این خود علاوه بر تحقق شعار سال، باعث ایجاد اشتغال پایدار نیز می‌شود.

 

این مسئول با یادآوری اینکه امسال نیز همانند ادوار گذشته برنامه‌های مختلفی از سوی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان برای هفته کارگر در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: بحث اشتغال فقط محدود به کار کردن و رفع نیازهای روزمره نیست، بلکه کار به افراد در جامعه هویت می‌دهد، بنابراین نباید تحقق چنین امر مهمی را معطوف به یک دستگاه دانست، بلکه جامعه امروز نیازمند مشارکت همه دستگاه‌ها برای رسیدن به اشتغال پایدار به‌عنوان اهرم رونق اقتصادی، است.

 

مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان در ادامه از اجرای بیش از 25 عنوان برنامه در هفته بزرگداشت کارگر خبر داد و خاطرنشان کرد: از جمله مهم‌ترین برنامه‌های هفته مذکور، برگزاری همایش حقوق شهروندی با محوریت حمایت از کالای ایرانی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدمات استان و ... است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: