• یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول کانون پرورش فکری کودکان ابهر:

کودکان یک شبه هنرمند نمی‌شوند


مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابهر گفت: برای شکوفایی استعداد کودکان نباید اصرار و اجبار باشد، زیرا بچه‌ها یک شبه هنرمند نمی‌شوند.

 

فاطمه الله‌یاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: استعدادیابی در سنین کودکی یکی از مسائلی است که می‌تواند زمینه شکوفایی توان و هنر هر فرد را در آینده به خوبی رقم بزند که در این زمینه والدین و مربیان آموزشی نقش مهمی دارند.

 

وی با اشاره به اینکه زمینه فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمینه‌های فرهنگی، هنری و ادبی است، افزود: یکی از مسائلی که در بدو ورود به کانون مورد توجه قرار دارد، استعدادیابی و توجه به توان کودکان برای حضور در رشته مورد علاقه والدین و کودک است.

الهیاری با تاکید بر اینکه برخی از والدین دوست دارند که کودک آنها در کوتاه مدت در یکی از رشته های هنری درخشیده و سرآمد شود، گفت: پرهیز از اصرار و اجبار در شکوفا کردن توان و به بار نشستن استعداد کودکان یکی از مسائلی است که باید مورد توجه جدی باشد زیرا نه تنها کودکان بلکه هیچ فردی یک شبه هنرمند نمی‌شود و تحقق این مساله نیاز به زمان و آموزش صحیح و دوره‌های کارآموزی دارد.

 

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابهر گفت: همراهی والدین و بیان شیوه‌های آموزشی با زبان کودکان از سوی مربیان یکی از مهمترین مسائلی است که می‌تواند استعداد کودک را در هر زمینه‌ای به خوبی شکوفا کرده و به ثمر برساند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: