• سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-1891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره تعاون روستایی ابهر:

کشاورزان برای دریافت سهمیه سوخت بهاره ماشین‌آلات تعلل نکنند


رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان ابهر گفت: کشاورزان برای دریافت سهیمه سوخت بهاره ماشین‌آلات تعلل نکنند و در موعد تعیین شده برای دریافت سهیمه در نظر گرفته شده اقدام کنند .

 

عباس شاهسونی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان اظهار کرد: توزیع سوخت بهاره ماشین‌آلات کشاورزی شهرستان‌های ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در حال انجام است و با توجه به سهمیه دوره ضروری است تا کشاورزان و بهره‌برداران از این ماشین‌آلات در فرصت تعیین شده جهت سهمیه خود اقدام کنند تا سهیمه خود در این دوره را از دست ندهند .

 

وی با اشاره به اینکه تحویل سوخت روستایی بر اساس آماری که از سوی اداره جهادکشاورزی شهرستان صورت گرفته، انجام می‌شود، افزود: توزیع سوخت با همکاری عاملین توزیع در سطح روستاهای بزرگ انجام می‌شود و برای روستاهای کوچک نیز امکان سوخت‌رسانی سیار در نظر گرفته شده است .

 

شاهسونی از پرداخت تسهیلات کم‌بهره به روستاییانی که عضو صندوق‌های تعاونی روستایی هستند خبر داد و گفت: کشاورزان با عضویت در این صندوق‌ها می‌توانند از مزایایی که برای اعضا و از محل منابع این تعاونی‌ها و صندوق‌ها در نظر گرفته شده است استفاده کنند .

 

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان ابهر گفت: توزیع نهاده‌ها و سموم کشاورزی نیز تا پایان فصل کشت و بر اساس سهمیه در نظر گرفته شده در حال انجام است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: