• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-4191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

کارگران رکن اصلی تحقق شعار سال هستند


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: کارگران رکن اصلی تحقق شعار سال هستند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی ظهر امروز در دیدار با جمعی از تشکل‌های کارگری شهرستان خرم‌دره که به مناسبت هفته کار و کارگر صورت گرفت با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی موجب رونق و شکوفایی اقتصاد کشور و چرخش چرخ‌های واحدهای تولیدی می‌شود .


وی با تاکید به نقش سازنده کارگران در اقتصاد کشور، تصریح کرد: هفته کارگر، فرصتی برای بیان و معرفی جایگاه ارزشمند کارگران در اقتصاد کشور است، لذا باید قدردان تلاش‌های این قشر شریف و زحمتکش بود .


فرماندار شهرستان خرم‌دره در این دیدار با اشاره به تلاش‌های دولت برای حمایت از کارگران، تاکید کرد: افزایش 19.5 درصدی حقوق کارگران در سال جدید نشان‌دهنده توجه دولت به قشر زحمتکش کارگر است .


وی با بیان اینکه حمایت و خرید کالای ایرانی، تحقق عینی شعار سال است، گفت: خرید کالای ایرانی در حقیقت حمایت از قشر زحمتکش کارگر و تقویت تولید ملی است .


این مسئول یادآور شد: افزایش کیفیت کالاهای تولیدی ایرانی و فرهنگ‌سازی به منظور مصرف کالای ایرانی از مهم‌ترین راهکارهای ترغیب مردم به خرید کالای ایرانی است .


محمدی با اشاره به طرح برخی مشکلات بازنشستگان جامعه کارگری توسط مسئول کانون بازنشستگان کارگری شهرستان نیز، گفت: دوران بازنشستگی مشکلات و دشواری‌های خاص خود را دارد که باید از سوی مسئولان و دستگاه‌های مربوطه بیشتر مورد توجه قرار گیرد .


وی با اشاره به برخی مشکلات در واحدهای تولیدی که به صورت کشوری بوده و تنها مختص شهرستان خرم‌دره نیست، تاکید کرد: با تلاش‌های انجام گرفته تاکنون هیچ واحد تولیدی درشهرستان به دلیل مشکلات آب، برق، گاز و بیمه‌ تعطیل نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: