• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-3284-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌‌فقیه در استان زنجان:

دشمن به دنبال فراهم کردن زمینه نارضایتی مردم است


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: دشمن به دنبال فراهم کردن زمینه نارضایتی مردم است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی صبح امروز در جشنواره تجلیل از الگوهای برتر جامعه کار و تولید استان زنجان، با بیان اینکه کارآفرینان در عمل شعار «مرگ بر آمریکا» را با کار، تلاش و نوآوری محقق کردند، افزود: جنگ همواره صحنه نظامی و در عرصه جغرافیا نیست، بلکه اقتضائاتی دارد که یکی از این عرصه‌ها، عرصه اقتصادی است.

 

وی با بیان اینکه بدخواهان نظام همواره از همه فرصت‌ها برای اعلام دشمنی خود استفاده می‌کنند، ادامه داد: در طول چهار دهه گذشته، اتفاقات زیادی را در این عرصه تجربه کرده‌ایم؛ چرا که دشمن تصمیم گرفته بود در هر عرصه‌ای که می‌تواند ما را فلج کند، لذا معتقدیم کارآفرینانی که در چنین شرایطی زمینه رونق اقتصادی را ایجاد می‌کنند، ارزش آن کمتر از رزمندگانی که در مرزهای جغرافیایی جلوی دشمن ایستادند، قطعا کمتر نیست.

 

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه دشمن در عرصه نظامی نتوانست به یک وجب از خاک میهن اسلامی‌مان تعدی کند، تصریح کرد: همه فشارها برای این است که زمینه نارضایتی مردم را فراهم کرده و عرصه را برای زندگی مردم تنگ کنند؛ چرا که به این نتیجه رسیده‌اند که ایران را نمی‌توانند از نقشه جفرافیایی پاک کنند، به همین خاطر قصد دارند ایران و نظام را تعدیل کنند که این خود، بتواند مقدمه‌ای برای تغییر باشد.

 

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان در برهه کنونی، با دشواری‌ها و سختی‌های زیادی مواجه بوده و با چنگ و دندان در این عرصه ایستاده‌اند، اظهار کرد: خوشبختانه سال گذشته، با وجود اینکه با دشواری‌های زیادی برای تولیدکنندگان همراه بود، اما در بحث صادرات به موفقیت‌های زیادی دست یافتیم که این تلاش و کوشش باید در سال‌جاری نیز تداوم داشته باشد. همچنین جزو معدود استان‌هایی هستیم که هیچ کالای مصرفی را وارد نمی‌کنیم.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به شعار سال مبنی بر «حمایت از کالای ایرانی»، یادآور شد: اینکه بگوییم کالای ایرانی بخرید، کالای ایرانی باید از کیفیت لازم برخوردار باشد. از طرفی تولید کالا باید بر اساس نیاز بازار باشد، به همین خاطر مصرف کالای ایرانی باید به گونه‌ای باشد که مصارف این کالاها با توجه به کیفیتی که دارد، تکرار شده و تداوم داشته باشد.

 

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه تولیدکنندگان باید همت جدی برای تولید کالای باکیفیت داشته باشند، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود، از سرمایه‌گذارانی که زمینه اشتغال حتی یک نفر را در استان فراهم می‌کنند، حمایت کرده و از آن‌ها برای حضور در استان استقبال می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: