• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-6091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون آماد و پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

هوشیاری جوانان، ضامن موفقیت در برابر توطئه‌ دشمنان است


معاون آماد و پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هوشیاری جوانان ایرانی ضامن موفقیت در برابر توطئه‌ دشمنان است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیر سرتیپ علی آراسته شامگاه دیروز در مراسم بزرگ جشن مطلع‌الشمس شهر هیدج که به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد، اظهار کرد: شهدا با اهدای خون پاکشان، استقلال، عظمت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند.

 

وی با تبریک اعیاد شعبانیه، تصریح کرد: برگزاری جشن‌هایی مانند مطلع‌الشمس گامی در راستای شناساندن منطقه و نشان دادن عظمت قرآن و اسلام در این برهه که ما در جنگ تمام‌عیار با دشمنان هستیم، است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه زمانی جوانان ما در جبهه‌ها، جنگ رو در رو با دشمن داشتند، یادآور شد: در برهه کنونی دشمن با ابزار مختلف به جنگ فرهنگی و سیاسی علیه کشورمان روی آورده است.

 

وی بیان کرد: دشمنان ما بعد از اینکه تمام گزینه‌های روی میز را علیه کشورمان از حمله به صحرای طبس و جنگ تحمیلی تا جنگ‌های نیابتی در منطقه را امتحان کرده و ناامید شدند، به تهاجمات فرهنگی روی آوردند.

 

این مسئول تاکید کرد: ملت غیور ما به ویژه جوانان باید در مقابله با توطئه‌های دشمنان هوشیار و آماده باشند و با رعایت وحدت کلمه سینه به سینه دشمن بایستند تا در مقابله با این جنگ خطرناک دشمن موفق شوند.

 

آراسته با بیان اینکه دشمنان اسلام در سوریه، عراق و یمن فجایع فراوانی به بار آوردند، بیان کرد: همه این تحرکات بهانه‌ای برای مقابله با کشورمان است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه شیعه بودن از بزرگ‌ترین افتخارات ما است، تصریح کرد: شیعه زیباترین قسمت شجره طیبه است بنا بر روایات شجره طیبه را وقتی تشبیه می‌کنند ریشه این درخت و شجره رسول‌الله (ص) است، تنه آن حضرت علی (ع) و برگ‌های این درخت نیز شیعیان و دوستداران اهل‌بیت (ع) هستند، لذا باید با همت تمام این شجره طیبه را حفظ کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: