• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-6191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

افزوده شدن دو دهیاری به جمع دهیاری‌های خرم‌دره


فرماندار خرم‌دره گفت: دو دهیاری در روستاهای ویستان و پلاس به جمع دهیاری‌های شهرستان افزوده شد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی ظهر امروز در جمع شوراهای اسلامی شهر و روستاهای خرم‌دره با تأکید بر ضرورت همکاری روسای دستگاه‌های اجرایی با شوراها، اظهار کرد: همکاری با شوراهای اسلامی موجب تسهیل در روند امور مردم در شهر و روستا می‌شود .


وی با بیان اینکه همکاری مردم با شوراها  ضامن موفقیت آن‌ها است، تصریح کرد: مردم باید با انتقادات سازنده شوراها را در اجرای وظایف محوله کمک کنند و از هم‌فکری و مساعدت به آنها دریغ نکنند .


فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه با گذشت دو دهه از عمر شوراها این نهاد به‌مرور پخته‌تر و کارآمدتر می شود، تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی نباید از هیچ اقدامی برای خدمت به مردم دریغ کنند زیرا در رای مجدد قطعاً مردم کارهای صورت گرفته توسط آنها را مدنظر قرار خواهند داد .


وی یادآور شد: شورای کارآمد و فهیم شورایی است که برای منابع درآمدی شهر و روستای خود فکر کند زیرا اگر شوراها تنها چشم به منابع دولتی داشته باشد به هیچ عنوان نمی توانند در روستاها منشأ خیر باشند .


این مسئول، نقش دهیاری‌ها را نیز در روند توسعه و عمران و آبادانی روستاها موثر عنوان کرد و افزود: با تلاش‌های صورت گرفته امسال دو دهیاری در روستاهای پلاس و ویستان به جمع دهیاری‌های شهرستان افزوده شد .


محمدی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین خواسته‌های مردم روستاها در مراجعه به فرمانداری تنظیف و زیباسازی روستاها است، تصریح کرد: این عمل تاثیر به‌سزایی در چشم‌انداز شهری و روستایی خواهد داشت .


فرماندار خرم‌دره با تاکید بر مدیریت صحیح پسماند در مناطق شهری و روستایی، اظهار کرد: دفع بهداشتی زباله ویژه در مناطق روستایی باید مورد توجه جدی قرار گیرد زیرا دفع ناصحیح آن موجب آلوده شدن آب و خاک می‌شود .


وی با اشاره به سرمازدگی اخیر به محصولات کشاورزی خرم‌دره، اظهار کرد: سرمازدگی اخیر باعث شد که بیش از ۹۰ درصد سردرختی‌های شهرستان از بین برود و با توجه به اینکه شغل اکثر مردم شهرستان کشاورزی است این امر موجب تحمیل ضررهای بسیاری به خانواده‌ها شد  لذا باید اهتمام جدی برای جبران خسارت کشاورزان وجود داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: