• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

استقبال از مدال‌آور زنجانی رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا


مدال‌آور زنجانی اعزامی به رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، ظهر امروز مورد استقبال جمعی از مسئولان ورزشی استان قرار گرفت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حسین سلطانی وزنه‌بردار زنجانی اعزامی به رقابت‌های قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که توانسته بود با عملکرد قابل قبول خود به سه مدال ارزشمند طلا در حرکات یک‌ضرب، دوضرب و مجموع دسته 77 کیلوگرم دست یابد، ظهر امروز در محل مجموعه ورزشی انقلاب زنجان مورد استقبال جمعی از مسئولان استان و اهالی ورزش زنجان قرار گرفت.

 

عضو هیئت وزنه‌برداری استان زنجان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی نوجونان و جوانان آسیا در ازبکستان برگزار شد، افزود: در این دوره از رقابت‌ها دو ورزشکار زنجانی حضور داشتند که خوشبختانه حسین سلطانی از زنجان توانست اولین چراغ مدال کاروان وزنه‌برداری ایران را با کسب مدال طلا روشن کند.

 

علی نصرتی با یادآوری اینکه حسین سلطانی، پولادمرد زنجانی اعزامی به این رقابت‌ها در دسته 77 کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت و در شش حرکت یک‌ضرب و دوضرب عملکرد درخشانی داشت، تصریح کرد: این ورزشکار شایسته زنجانی که در رده سنی جوانان در این رویداد آسیایی حضور داشت، موفق شد با مجموع 324 کیلوگرم، به سه مدال ارزشمند طلای رقابت‌های قهرمانی جوانان 2018 آسیا دست یابد.

 

وی با اشاره به اینکه مدال‌آور زنجانی دسته 77 کیلوگرم، در حرکت یک‌ضرب وزنه 144 کیلوگرم و در حرکت دوضرب نیز وزنه 180 کیلوگرمی را با موفقیت بالای سر برد و مدال خوش‌رنگ طلای این وزن را از آن خود کرد، ادامه داد: وی در حرکت یک‌ضرب به ترتیب وزنه‌های 137، 142 و 144 کیلوگرم را مهار کرد.

 

این فعال ورزشی با بیان اینکه سلطانی در حرکت دوضرب نیز موفق به مهار وزنه‌های 168، 174 و 180 کیلوگرم شد، خاطرنشان کرد: امیر عزیزی دیگر ورزشکار زنجانی اعزامی به این رقابت‌ها بود که توانست به 3 مدال برنز در دسته 105 کیلوگرم دست یابد. بعد از ظهر امروز نیز این ورزشکار در مجموعه ورزشی 15 خرداد مورد استقبال جمعی از مسئولان و اهالی ورزش زنجان قرار خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: