• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2888-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/برگزاری 17 مجمع انتخاباتی در سال گذشته/

8 هیئت ورزشی در سال 96 پوست‌اندازی کردند


برگزاری اولین مجمع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی استان در سال‌جاری، بهانه‌ای شد تا مجامع انتخاباتی برگزار شده در سال گذشته را ارزیابی کنیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در سال گذشته 17 مجمع انتخاباتی برگزار شد تا شاهد پوست‌اندازی 8 هیئت ورزشی بوده و سکان‌دار 9 هیئت ورزشی نیز به انحای مختلف در دستان روسای قبلی این هیئت‌ها باقی مانده و فعالیت‌شان در در این حوزه تداوم داشته باشد.

 

اولین مجمع انتخاباتی در سال گذشته مربوط به هیئت هاکی استان بود که با انتخاب محمدتقی عمادی‌فر در 19 اردیبهشت‌ماه به‌عنوان رئیس این هیئت، هاکی زنجان از بلاتکلیفی رها شد و اولین تغییر اساسی در هیئت‌های ورزشی رخ داد. دومین مجمع انتخاباتی مربوط به هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان بود که مهدی مرادی با رأی اعتماد اعضای مجمع در 2 خردادماه برای دومین دوره متوالی به‌عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

 

16 خردادماه نوبت به پوست‌اندازی هیئت قایقرانی استان رسید که در مجمع انتخابات این هیئت، غفور حمیدی از اعضای مجمع رأی اعتماد گرفت و برای چهار سال آینده سکان این هیئت را در دست گرفت. حساس‌ترین مجمع انتخاباتی در 17 خردادماه برگزار و سیدرضا حسینی به‌عنوان چهره جدید، گوی سبقت را از علیرضا بهرام‌خانی که سال‌ها به‌عنوان رئیس هیئت بوکس در این حوزه فعالیت می‌کرد، گرفت و رئیس جدید هیئت بوکس شد.

 

فرهاد صفری که خود را کاندیدای ریاست هیئت اسکیت استان زنجان کرده بود، 3 تیرماه از اعضای مجمع رأی اعتماد گرفت. بدمینتون به‌عنوان یکی از رشته‌های ورزشی برند استان که کشمکش‌های زیادی در سال‌های اخیر برای تصدی ریاست این هیئت متحمل شد، سرانجام با حضور مجدد محمود انصاری، مرد شماره یک بدمینتون استان، کلید این هیئت را در 19 تیرماه مجددا تحویل گرفت. محمد محمدی‌قیداری نیز برای دومین دوره متوالی سکان هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان را در 7 شهریورماه در دست گرفت.

 

13 مهرماه روزی بود که اعضای مجمع انتخابات هیئت نجات غریق استان برای چهارمین دوره متوالی به پرویز سلیمانی رأی اعتماد دادند، 26 مهرماه نیز سیدموسی رضوی با انتخاب به‌عنوان رئیس هیئت تنیس روی میز استان زنجان، بازگشت شکوهمندی به مجامع ورزشی داشت، مادر ورزش‌ها نیز سرانجام در 9 آبان‌ماه علی مقدم را به‌عنوان رئیس هیئت دو و میدانی برگزید و ریاست هیئت اسکی استان نیز 12 آذرماه برای دومین دوره متوالی به رضا اژدری‌آزاد رسید.

 

علی حدادیان در 30 آذرماه حضور خود به‌عنوان رئیس هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی را برای چهارمین دوره متوالی جشن گرفت، هیئت تنیس بعد از سال‌ها حضور غلامرضا تختی بر مسند این هیئت، 30 دی‌ماه ترجیح داد این مسئولیت را به حسین اوجاقلو واگذار کند. سعید امیدی که به تازگی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان شده، برای دومین دوره متوالی در 24 بهمن‌ماه از اعضای مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان زنجان رأی اعتماد گرفت.

 

مجمع انتخابات هیئت والیبال استان زنجان علی صمیمی را در 13 اسفندماه برای سومین دوره متوالی به‌عنوان رئیس این هیئت برگزید. سکان‌داری هومن ثبوتی برای دومین دوره متوالی در 14 اسفندماه برای هیئت تیراندازی مسجل شد و سرانجام یدالله واعظی در آخرین مجمع انتخاباتی که 15 اسفندماه برگزار شد، برای دومین دوره متوالی به‌عنون رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان انتخاب شد.

 

از 17 مجمع انتخاباتی برگزار شده در سال گذشته، بیش از 47 درصد این مجامع منجر به انتخاب فرد جدید برای هدایت هیئت‌های ورزشی شد. حال باید دید در سال جدید که 10 اردیبهشت‌ماه امسال شاهد انتخاب آراض ضیایی به‌عنوان رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان برای دومین دوره متوالی بودیم، وضعیت مجامع انتخاباتی به چه صورت پیش خواهد رفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: