• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-3288-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مربی زنجانی تیم‌ملی روئینگ بانوان:

‌اردوی آمادگی در وضعیت مطلوبی برگزار می‌شود


مربی زنجانی تیم‌ملی روئینگ بانوان از وضعیت مطلوب هفدهمین اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان در سد آیداغموش شهرستان میانه خبر داد و گفت: این اردو در حال حاضر با حضور ۶ پارو زن جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا برگزار می‌شود .


بهناز مرادخانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: هفدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان از ۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در سد آیداغموش شهرستان میانه در حال برگزاری است .


وی افزود: سد آیداغموش شهرستان ارومیه به دلیل برخورداری از زیر ساخت‌های مناسب و مسافت بالغ بر ۷ کیلومتر، محلی مناسب جهت برگزاری اردوهای آمادگی تیم‌ملی روئینگ محسوب می‌شود که طی سال‌های گذشته نیز از این سد استفاده شده است .


مرادخانی تصریح کرد: این اردو با حضور هشت پاروزن برگزار شد که در ادامه باتوجه به رقابت‌های که داخل تیم وجود داشت دو نفر از اردو خارج و در حال حاضر ۶ نفر در اردوی آمادگی حضور دارند و این در حالی‌ است که تیم‌ملی با حضور شش ورزشکار نیز می‌توانست به عنوان یک تیم کامل در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور یابد .


این مربی زنجانی در ادامه یادآور شد: در حال حاضر مهسا جاور و پریسا احمدی از استان زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه، مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان، نازنین ملایی از گیلان نفرات حاضر در مرحله هفدهم از اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان حضور دارند .


مرادخانی خاطرنشان کرد: پس از اتمام مرحله هفدهم اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان، مرحله بعدی این اردو در چین به مدت ۲۱ روز برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: