• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1985-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری:

پیوند اعتقاد و سیاست، پیام اصلی هفته عقیدتی و سیاسی است


نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیوند اعتقاد و سیاست، پیام اصلی هفته عقیدتی و سیاسی است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین ابوالقاسم دولابی در همایش حکمت مطهر شهرستان طارم با تاکید بر ضرورت تداوم برنامه‌های فرهنگی، تصریح کرد: این برنامه‌ها بهانه‌ای است تا همه ساله علاقمندان و رهروان شهید مطهری مروری بر اساسی‌ترین برنامه‌های انقلابی داشته باشند .


وی، پیوند اعتقاد و سیاست را پیام اصلی هفته عقیدتی و سیاسی عنوان کرد و افزود: اداره کشور باید بر پایه اصول و عقاید دینی استوار باشد، زیرا پیام اصلی بنیان‌گذار کبیر انقلاب و شهید مطهری هماهنگ بودن سیاست و اعتقاد است .


این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تهاجمات فرهنگی دشمنان علیه کشورمان، تصریح کرد: تمام تلاش دشمنان ترویج سبک زندگی غربی و تلاش آنها برای گرفتن اعتقادات از ذهن و جان انسان‌هاست و با اسلام و قانون اسلامی مخالف‌اند .


وی یادآور شد: اعتقادات ما روابط ما را در داخل و خارج و فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و سیاسی مشخص می‌کند .


دولابی در ادامه با اشاره به اینکه دشمن پایه‌های اعتقادی ما را هدف قرار داده است، تصریح کرد: برای مقابله با دشمنان ما نیز با باور به خداوند متعال و تقویت باورهای توحیدی و اعتقادات دینی ساختن نسل جوان و نوسازی فرهنگی را سرلوحه فعالیت خود قرار می‌دهیم، زیرا اعتقاد ما سیاست ما را تشکیل می‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: