• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-3588-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور بانوی زنجانی در اردوی آمادگی تیم‌ملی کانوپولو


نایب رئیس هیئت قایقرانی استان زنجان گفت: سومین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی کانوپولوی بانوان به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می‌شود .


بهناز مرادخانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: سومین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی کانوپولوی بانوان بزرگسالان از 19 اردیبهشت‌ماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.


وی افزود: این مرحله از اردو با حضور 16 قایقران برگزار می‌شود، اعضای تیم تمرینات خود را از 19 اردیبهشت‌ماه آغاز و تا 26 اردیبهشت در دریاچه آزادی در اردو حضور خواهند داشت .


این فعال ورزشی خاطرنشان کرد: در این مرحله از اردو شاهد حضور عطیه سلیمانی بانوی قایقران زنجانی هستیم که در کنار قایقرانانی چون شیوا مولوی‌نیا، ستایش پیرنجم‌الدین، بهنوش رحمانی و فاطمه کشانی از اصفهان، الهه پورعبدیان از البرز، مهتاب زهتاب، مهلا عاطفه‌دار و فرناز زینلی از خراسان‌رضوی، ملیکا برون، آمنه شیرزادی و کیمیا مرادی از مرکزی، صبا رحمتی از لرستان، فاطمه جلیلیان و ترانه کامیاب از مازندران و دلارام راثی مرزآبادی از تهران در تمرینات حضور خواهد داشت .


نایب رئیس هیئت قایقرانی استان زنجان در ادامه به آغاز دور جدید تمرینات تیم‌ملی پاراکانو اشاره کرد و گفت: دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی پاراکانو از شنبه 15 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی آغاز شده است.


مرادخانی گفت: این مرحله از اردو با حضور 4 قایقران تا 5 خردادماه ادامه خواهد داشت و از استان زنجان رویا سلطانی در این مرحله از اردو حضور دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: