• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-7891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان:

توسعه بخش راه و گردشگری موجب شتاب توسعه طارم می‌شود


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار  زنجان گفت: توسعه بخش راه و گردشگری موجب شتاب توسعه طارم می‌شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مهرداد سلطانی در حاشیه بازدید از شهرستان طارم، هدف از این بازدید را بررسی مشکلات پروژه‌های شهرستان و بررسی توسعه گردشگری و استفاده از توان بومی و استفاده از توان همجواری با سایر شهرستان‌ها و استان‌ها و هم‌افزایی در توسعه شهرستان عنوان کرد .


وی اظهار کرد: بر اساس بازدیدی که از مسیرهای ارتباطی شهرستان طارم به عمل آمد شاهد رشد و ارتقای وضعیت راه‌های مواصلاتی طارم به ویژه در سال‌های اخیر هستیم و با بهسازی چند مسیر که مورد تاکید قرار گرفت امید است که رونق اقتصادی شهرستان در بخش‌های مختلف محقق شود .


سلطانی ادامه داد: طرح‌های حوزه گردشگری، صنایع تبدیلی و بخش کشاورزی از جمله بخش‌هایی است که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی و رونق آن خواهیم بود.


این مسئول تصریح کرد: در هر دو حوزه راه و گردشگری طرح‌های خوبی به تصویب رسیده و در حال اجرا است و همچنین طرح‌هایی که توسط سرمایه‌گذارها پیشنهاد شده است قابل توجه بوده در آینده نزدیک اجرا خواهد شد .


به گزارش ایسنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان از پروژه‌های محور ارتباطی زنجان طارم منجیل، محور ارتباطی طارم شفت، پل ورودی شهر آب‌بر، طرح‌های توسعه باغات زیتون در اراضی شیبدار، پل روستای ارشت، سد تنظیمی پاورود، محور ارتباطی کلور درام، مسکن مهر شهر چورزق، محور ارتباطی شهر چورزق تا سه راهی شیت و محور ارتباطی شیت ولیدر بازدید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: