• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-2285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگی دانشگاه زنجان:

جهاددانشگاهی بخشی از بار بر دوش دانشگاه زنجان را برداشته است


مدیرکل فرهنگی دانشگاه زنجان گفت: جهاددانشگاهی با برگزاری برنامه‌های نو و با ابتکار بالا توانسته است بخشی از بار بر دوش دانشگاه زنجان را در زمینه فرهنگی و اجتماعی بردارد و عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشد .


به گزارش‌ ایسنا، منطقه زنجان، عبدالله فرجی در حاشیه دیدار رئیس دانشگاه زنجان از باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی با اشاره به اینکه طی سال گذشته به دلیل اینکه انتخابات دانشجویی را در پیش رو داشتیم، برنامه‌های فرهنگی و سیاسی قابل توجهی در دانشگاه زنجان برگزار شد، افزود: در معاونت فرهنگی، انجمن‌ها، کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی را داریم که هر کدام فعالیت‌های مختص به خود را دارند که در سال گذشته این مراکز حدود 800 برنامه فرهنگی و هنری و سیاسی را برگزار کردند .


وی ادامه داد: در این برنامه‌ها  از مقامات و شخصیت‌های برجسته سیاسی کشوری دعوت به عمل آوردیم و خوشبختانه توانستیم برنامه‌ها را بدون هیچ چالش و مشکلی به سرانجام برسانیم و بازخورد خوبی بگیریم .


این مسئول افزود: امسال نیز برنامه‌های خوبی در زمینه فرهنگی و سیاسی برگزار شد، به طوری که سالن اجتماعات دانشگاه زنجان دو تا سه برنامه را در روز به خود اختصاص می‌داد و اوج این برنامه‌ها در این ترم خردادماه خواهد بود. همچنین در ترم آینده نیز اوج برنامه‌ها در فصل پاییز خواهد بود که در این زمینه برنامه‌ریزی لازم را خواهیم کرد .


وی با اشاره به برگزاری 4 تا 5 کرسی آزاداندیشی در یک ترم تحصیلی، خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات موجود و اینکه نمی‌توانیم به راحتی این برنامه‌ها را در سطح دانشگاه برگزار کنیم، هنوز با آن نقطه ایده‌آلی که مد‌نظر رهبری وجود دارد فاصله زیادی داریم اما همه تلاش را انجام می‌دهیم که این کرسی‌ها به بهترین نحو برگزار شوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: