• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1886-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

افتتاح نمایشگاه نقاشی باغ اسرار در دانشگاه زنجان


نمایشگاه نقاشی باغ اسرار در باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی افتتاح شد .


به گزارش‌ ایسنا، منطقه زنجان، موسی زارعی، یکی از هنرمندانی که آثارش در این نگارخانه به معرض نمایش گذاشته شده است، با اشاره به اینکه نمایشگاه نقاشی باغ اسرار به همت باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان برگزار شده است، گفت: این نمایشگاه به صورت دونفره با مجموعه آثاری از بنده و استاد رباب الله‌و‌‌ردی به مدت پنج روز  برگزار شده است .


وی  با اشاره به اینکه بالغ بر 60 سال است که در این زمینه فعالیت دارم،  ادامه داد: در این نمایشگاه بالغ بر 55 اثر در معرض نمایش گذاشته شده است که بالغ بر 30 اثر متعلق به من و 25 اثر نیز توسط استاد الله‌وردی ترسیم شده است .


این هنرمند پیشکسوت خاطرنشان کرد: سبک بیشتر این آثار هنری به صورت رئالیسم و برخی دیگر نوین است و موضوعات مربوط به آثار باستانی زنجان و به نوعی فرهنگ زنجان است .


زارعی خاطرنشان کرد: علی‌رغم باور برخی که می‌پندارند این نقاشی‌ها با عکس هیچ فرقی ندارند می‌توان اذعان داشت که باید هنرمند طوری این نقاشی را ترسیم کند که بعد و فصل را به نمایش بگذارد .


در ادامه استاد دانشگاه آزاد زنجان، رباب الله‌وردی با اشاره به اینکه   بالغ بر 25 اثر در این نمایشگاه دارد، گفت: برخی از آثار موجود در این نمایشگاه رئال و برخی نیز به سبک   مدرن و مفهومی کار شده است علی‌رغم این، دو از کارهای مفهومی نیز به صورت زندگی‌نامه است که در اصل   7 اثر است ولی دو اثر آن در این نمایشگاه در معرض تماشا گذاشته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: