• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-8391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان:

آموزش و پرورش آیینه آینده هر کشور است


معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: آموزش و پرورش آیینه آینده هر کشوراست .

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمود شهبازی ظهر امروز در مراسم تقدیر از معلمان شهرستان خرم‌دره، تقدیر از معلم را اولویتی اساسی خواند و گفت: امین‌ترین قشر جامعه جهت رجوع اقشار مختلف جامعه، معلمین هستند لذا انتظار می‌ر‌ود این معبر و جایگاه امن از طرف کلیه اقشار و زوایای جامعه ارج نهاده شود .

 

وی با تاکید بر نقش تاثیرگذار معلم در آینده دانش‌آموزان، تصریح کرد: معلم برای بروز خلاقیت دانش‌آموزان خلق موقعیت می‌کند و برای موفقیت دانش‌آموزانش باورمندانه در این مسیر قدم بر می دارد .

 

شهبازی با اشاره به اینکه آیینه آینده هر کشوری آموزش و پرورش امروز آن کشور است، تاکید کرد:  آموزش و پرورش به تنهایی و بدون حمایت قادر به حل مشکلات و مسائل خود نخواهد بود، لذا باید شاهد حساسیت کل جامعه نسبت به ارزش‌های معلم باشیم .

 

در ادامه این‌مراسم نیز مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره، گفت: تجلیل از فرهنگیان پراستقامت تکریم دانایی، فهم و بصیرت است و این مقام ارزنده که اولین مقام اهدا شده به پیامبر اکرم(ص) است در خور بهترین تقدیرهاست .

 

لعیا جعفری با اشاره به اینکه هیچ حرفه و شغلی همانند معلمی نیست، یادآور شد: معلمان با روح پاک انسانیت روبرو هستند و وظیفه سنگینی در قبال آن دارند .

 

وی با اشاره به معلمان فداکاری که علاوه بر تدریس، سرپرستی بسیاری از دانش آموزان را جهت تامین نیازهای آنها پذیرفته اند، را نمونه های بارز ایثار نامید .

 

وی بیان کرد: با پیگیری نماینده مردم شهرستان های خرم‌دره، ابهر و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی جهت هماهنگی با ستاد اجرایی فرمان امام راحل، مقرر گردید آموزشگاه روستای نصیرآباد از توابع شهرستان خرم دره در مهر 97 به بهره‌برداری برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: