• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-8791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سرپرست شهرداری خرم‌دره تاکید کرد:

برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در خرم‌دره


شهردار خرم‌دره گفت: با ساخت و سازهای غیرمجاز به ویژه در خارج از محدوده شهر برخورد جدی می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدرضا مقدم ظهر امروز در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان خرم دره با تاکید بر ضرورت خدمات‌رسانی صادقانه به مردم، تصریح کرد: رضایت‌مندی شهروندان خرم‌دره خط قرمز کارکنان و پرسنل شهرداری است .


وی با تاکید بر اینکه همکاری نیروی انتظامی با شهرداری قطعا این نهاد را در رسیدن به موفقیت یاری خواهد کرد، افزود: تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی از ارکان موفقیت هر نهاد و سازمانی به شمار می‌رود .


مقدم با بیان این مطلب که شهروندان باید به قوانین شهری احترام گذاشته و از ساخت و ساز غیرمجاز در شهر به ویژه در خارج از محدوده شهر خودداری کنند، اظهار کرد: با ساخت و سازهای غیرمجاز به شدت درشهر برخورد خواهد شد .


وی با بیان اینکه امروز ما امنیت را در شهر مدیون نیروی انتظامی و از خودگذشتگی جوانان جان برکف آن هستیم، تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد برای تعامل بیشتر با نیروی انتظامی فاصله‌ای بین شهرداری و نیروی انتظامی وجود نداشته باشد .


در ادامه این نشست، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم‌دره  نیز   با اشاره به اینکه شهرداری از دستگاه‌های تاثیرگذار در هر شهر است، عنوان کرد: با خدمت صادقانه در همه دستگاه‌های اجرایی باید پاسخ‌گوی محبت‌های شهروندان بود .


سرهنگ عباس حسنی تعامل مردم با نیروی انتظامی را ضروری دانسته و افزود: بدون شک پلیس نیز علاوه بر تعامل با مردم و سایر دستگاه‌های اجرایی باید پیشرفت‌های خود را با علم تطبیق دهد .


وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی برای توسعه و آبادانی شهر در کنارشهرداری وشورای شهرخواهدبود، عنوان کرد: خوشبختانه با همکاری مردم ولایت‌مدار شهرستان مشکل امنیتی نداشتیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: