• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-2486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان خبر داد:

راه‌اندازی صندوق پژوهش و فناوری اشراق به صورت غیردولتی


رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان اظهار کرد: صندوق پژوهش و فناوری اشراق به صورت غیردولتی راه‌اندازی شد .


داوود مرادخانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه هر بنگاه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برای خود سود متصور است، گفت: سود این بنگاه‌ها می‌تواند آرامش، نشاط و همدلی وهم‌افزایی باشد .


وی ادامه داد: سودی که در پارک علم و فناوری به دنبال آن هستیم، تولید ثروت و اشتغال است اما این تولید و اشتغال ما محدود به صنعت نمی‌شود و ذی‌نفعان این پارک اجتماع  و مردم عادی اعم از دانش‌آموزان تا فارغ‌التحصیلان و نخبگان هستند .


رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان افزود: در این پارک فارغ‌التحصیلان و نخبگانی که ایده محوری دارند و تکنیک‌های کسب و کار را آموزش دیده‌اند، فناوری را به دست می‌گیرند تا با قابلیت‌های خود، محصول و خدمات را به اجتماع عرضه کنند .


مرادخانی اظهار کرد: پارک علم و فناوری با تاخیر در استان زنجان شروع به کار کرد اما از همان ابتدای امر، شتاب خوبی گرفته‌ایم و در پارک علم و فناوری استارت‌آپ‌ها را متولد می‌کنیم.


وی یکی از مهم‌ترین وظایف پارک علم و فناوری را تولد استارت‌آپ‌ها دانست و افزود: این استارت‌آپ‌ها باید در زمینه تخصصی فعالیت داشته باشند تا بتوانند منشا خدمات برای توسعه استان باشند و یکی از مهم‌ترین رویکردهای این پارک این است که سبدهای تجاری استان را شناسایی و در راستای توسعه این سبدهای تجاری اقدام کنیم و این توسعه باید متناسب با ظرفیت‌های استان زنجان باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: