• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-4188-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با اکثریت آرای مجمع انتخابات؛

«محمدکریم رحیم‌زاده» سکان‌دار هیئت ورزش‌های همگانی زنجان باقی ماند


محمدکریم رحیم‌زاده برای دومین دوره متوالی و با اکثریت آرای مجمع انتخابات هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان، به‌عنوان سکان‌دار این هیئت برای چهار سال آینده ابقاء شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان و نیز اعضای مجمع در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

 

در این مجمع که محمدکریم رحیم‌زاده به‌عنوان تنها کاندیدای تصدی ریاست هیئت ورزش‌های همگانی استان حضور داشت، به ارائه عملکرد خود در چهار سال گذشته پرداخت و در ادامه مجمع نیز برنامه‌های خود را برای حضوری بهتر در این جایگاه برای اعضای مجمع تشریح کرد.

 

پس از برگزاری مراسم رأی‌گیری، از 19 رأی مأخوذه، 18 نفر برای حضور مجدد محمدکریم رحیم‌زاده به‌عنوان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان رأی اعتماد دادند و یک نفر از اعضای مجمع نیز رأی سفید در صندوق انداخت تا بدین ترتیب رحیم‌زاده برای چهار سال آینده نیز در این سمت باقی بماند.

 

اکبر روحی که از سال 74 تا 93 به‌عنوان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان در این حوزه فعالیت می‌کرد، با برگزاری مجمع انتخابات این هیئت در 24 اردیبهشت‌ماه 93، جای خود را به محمدکریم رحیم‌زاده داد و وی نیز بعد از مراسم رأی‌گیری با کسب 10 رأی موافق، اولین دوره حضور خود در این هیئت را تجربه کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: