• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-4288-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی نابینایان و کم‌بینایان کشور/

رکابزنان زنجانی مدال‌ها را درو کردند


با برگزاری رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی نابینایان و کم‌بینایان کشور، نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها به روی سکو رفتند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی نابینایان و کم‌بینایان کشور با حضور 24 ورزشکار در قالب 12 دوچرخه به میزبانی زنجان برگزار شد و نفرات برتر این دوره از مسابقات در دو بخش چهار کیلومتر انفرادی و یک کیلومتر انفرادی به روی سکو رفتند.

 

در ماده چهار کیلومتر انفرادی این مسابقات، سینا امیرعلایی و طاهر مقدم از زنجان با ثبت زمان 4 دقیقه و 34 ثانیه و 58 صدم‌ثانیه در جایگاه نخست ایستادند، یوسف خلیلی و محمد بخشی از آذربایجان شرقی با زمان 4 دقیقه و 35 ثانیه و 48 صدم‌ثانیه عنوان نایب‌قهرمانی را از آن خود کردند و جایگاه سوم این بخش از مسابقات نیز به بهزاد قربانلو و میلاد مرادی از زنجان با زمان 4 دقیقه و 44 ثانیه و 57 صدم‌ثانیه رسید.

 

در ماده یک کیلومتر انفرادی این رقابت‌ها نیز همین ورزشکاران به روی سکو رفتند، با این تفاوت که یوسف خلیلی و محمد بخشی از آذربایجان‌شرقی به مقام قهرمانی رسیدند، بهزاد قربانلو و میلاد محمدی از زنجان عنوان دومی را از آن خود کردند و دیگر تیم زنجانی یعنی سینا امیرعلایی و طاهر مقدم نیز بر سکوی سومی این دوره از رقابت‌ها تکیه زدند.

 

به گزارش ایسنا، مرحله نخست رقابت‌های لیگ دوچرخه‌سواری کورسی کشور نیز از فردا (23 اردیبهشت‌ماه) به مدت دو روز و به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: