• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-8991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

افتتاح خانه هلال اصناف و بازاریان شهرستان ابهر


خانه هلال اصناف و بازاریان ابهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شهرام میرزایی در مراسم افتتاح خانه هلال اصناف و بازاریان شهرستان ابهر با اشاره به مهم‌ترین اهداف این اقدامات، اظهار کرد: خانه‌های هلال در راستای اجرای اهداف والای جمعیت به منظورتعامل و مشارکت بیشتر مردم در فعالیت‌های بشردوستانه، توسعه شبکه داوطلبی جمعیت هلال احمر، توانمندسازی روستاهای آسیب‌پذیر در برابر مخاطرات، ارائه خدمات امدادی و آموزشی با استفاده از ظرفیت داوطلبی این روستاها راه‌اندازی می‌شود .‌


وی در ادامه با اشاره به مهم‌ترین فعالیت‌های خانه هلال، تصریح کرد: جذب و سازماندهی اعضا در حوزه‌های مختلف، برگزاری دوره‌های آموزش امدادی، فرهنگی، شناسایی و جذب خیرین کمک به نیازمندان بابهره‌گیری از توان توانمندان از.مهم‌ترین برنامه‌های خانه‌های هلال است .


در ادامه این جلسه نیز مدیرکل مدیریت بحران استان، زنجان را از استان‌های حادثه‌خیز کشور دانست و عنوان کرد: متاسفانه در طول سال 18 نوع حادثه طبیعی در استان مشاهده می‌کنیم که حوادث کشاورزی و خسارات در این حوزه بسیار بالا است .


صفی‌الله کرامتی با تاکید بر اینکه برگزاری برنامه‌های آموزشی گامی مهم در راستای کاستن از صدمات در حوادث و بلایا است، تصریح کرد: باید از ظرفیت هلال‌احمر در این حوزه‌ها بهره گرفته شود و با توجه به نقش تاثیرگذار هلال‌احمر در حوادث از برنامه‌های این سازمان حمایت جدی صورت گیرد .


در ادامه این مراسم نیز رئیس هلال‌احمر شهرستان ابهر، تصریح کرد: شهرستان ابهر دومین شهرستانی است که اقدام به راه‌اندازی خانه هلال اصناف و بازاریان در سطح استان کرده است .


ابراهیم کاظمی با اشاره به نقش تاثیرگذار خیرین در حوزه‌های مختلف جامعه، یادآور شد: ساختمان خانه هلال شهرستان توسط زوج خیر ابهری به مدت یک سال به طور رایگان در اختیار هلال احمر گذاشته شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: