• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-2786-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

ثروتمند دنیای امروز کسی است که کارآفرین باشد


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ثروتمند دنیای امروز کسی است که دانش‌مدار و کارآفرین باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی خلیلی صبح امروز در آیین آغاز به کار برنامه شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان، مرکز رشد صنایع فرهنگی و خلاق و نیز مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی زنجان، اظهار کرد: اگر دیروز ثروتمندترین افراد دنیا، منابع مالی زیادی در اختیار داشتند، در دنیای امروز ثروتمند فردی است که دانش‌مدار و کارآفرین باشد؛ در واقع توصیه اقتصادی دنیای امروز بر پایه نوآوری خلاق و استفاده از دانش استوار است.

 

این مسئول ادامه داد: کشورهایی که بخش قابل توجهی از علم و دانش را به خود اختصاص داده‌اند، توسعه یافته و از توان سیاسی و اقتصادی بالایی برخوردارند. اقتصاد جهان بر پایه نوآوری استوار است و باید بستر لازم را برای کسانی که علم و دانش را به صنعت تبدیل می‌کنند، فراهم کنیم.

 

وی افزود: خوشبختانه با همکاری وزارت ورزش و جوانان و اهتمام جهاد‌دانشگاهی زنجان و اداره‌کل ورزش و جوانان استان، طرح شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان به بهره‌برداری می‌رسد و زمینه‌ای را فراهم می‌کند که سالانه صدها نفر از جوانان استان در این طرح حضور یابند.

 

خلیلی تصریح کرد: این جوانان ایده‌های کسب و کار خود را به عرصه نمایش می‌گذارند و همین باعث می‌شود که جوانان خوب استان شناسایی شوند و متعاقب آن از جمعیت بیکاران در استان و ایران اسلامی کاسته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: